Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit készülődsz egy átlagos...

Mennyit készülődsz egy átlagos buli előtt? Mi az ami nem maradhat ki semmiképp?

Figyelt kérdés
Kérlek írj nememt és kort is, illetve hogy hova jársz szórakozni.
2011. nov. 19. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Zuhany,hajmosás,borotválkozás,smink,ruha,körömlakk.Nagyjából 1 óra alatt kész vagyok.Eddig főleg a Rioba jártunk,most hogy bezárt a Corvin tetőre.

21/L

2011. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Régen több óra hossza volt Nekem is. Eleve a profi smink,ami egész éjjen át tart volt vagy 1 óra hossza,azt úgy megcsinálva ahogy kell.Ehhez hozzáteszem,hogy általában sosem készülődtem egyedül,mindig az épp aktuális barátnőmmel,akivel bulizni mentem,s Őket is Én sminkeltem mindig. Tehát szerintem nem túlzás,ha az rémlik,hogy az esti induláshoz,már délután 5körül elkezdtünk készülődni...


Ami semmiképp nem maradhatott ki,az a full kitalált ruci (amit tuti,hogy felvéve már nem láttam olyan jónak,mint ahogy azt elképzeltem,így kb megőrülés határa,hogy akkor ezt most hogy variáljuk át?...:D),full smink és az alap ápoltság (ugye fürdés,hajmosás,szőrtelenítés,ezeket mindig frissen/aznap).Azt hiszem ennyi.Ja és ez általában disco volt,előtte pizzéria vagy ilyesmi...


Ennek már vége=komoly párkapcsolat=nem járunk sehova.Ha mégis,akkor az valami háznál lévő összejövetel,ahová kb 0 készülődés kell (csak a szokásos,mondjuk fürdés,fogmosás) egy melegítő max farmer azt jónapot!Sminket már nem használok.


Tehát régen órák,ma max(de nagyon max) 1 óra,ha olyan van.

2011. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja és 23/N vagyok.:) Előző voltam.
2011. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem elég hosszú.

Arcradír, arckrémezés, pattanásra kenőcs, fürdés, hajmosás, hajszárítás, testápolózás, borotválás, ez így olyan 2 órát vesz igénybe

smink- másfél óra kb

haj 1 óra

ez így 4 és fél óra de ha barátnőimmel készülök akkor az 5 a minimum.

2011. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként az én válaszom mért lett lepontozva? Nem hiszem, hogy bármi sértőt írtam volna benne...
2011. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!