Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Halász Virág tartós porcelán...

Halász Virág tartós porcelán építés továbbképzésére milyen anyagok ill. eszközök kellenek?

Figyelt kérdés

A két nagy körmös oldalra kiírtam, ott nem kaptam választ. Hétfőn lesz a továbbképzés, az a lista megvan, amit a képzési tájékoztatóban írnak. A suliban is megkérdeztem, annyit mondtak, vigyek mindent, ami van, a hiányzókat majd ott megveszem. Szeretném tudni, hogy mire készüljek.

Köszönöm



2011. nov. 19. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát vidd azt, amit a porci építéshez kell. és megveszed, ami nincs. :) (előkészítő anyagok, sablon, porci, liquid, reszelők, ecset) jelzem, a cn mindent megvetet mindenkivel, aki hajlandó rá, aztán lehet, a büdös életben nem fogja használni.

Viszont Virág jó oktató.

2011. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ez nem érdekelt...valószínűleg, ha mindegy lenne, hogy mennyi pénzt költök fel sem kellett volna tennem a kérdést, mivel lesz.rnám, hogy mit és mennyiért kellene megvenni. De sajnos nem így van. Jó lett volna értelmes választ kapni, de ilyen trolloktól ne várjak csodát...:P
2011. nov. 21. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyi, nekem tök mindegy, mit viszel, de ha sima porci tanfi, akkor mi a fene más kéne, mint alapanyag, előkészítő, és eszközök?

Amúgy meg, mi lenne, ha használnád a csepp eszed, és felhívnád? Ő talán pontosan meg tudja mondani.

Amúgy meg, menj még sok-sok cn-es tanfira, oszt lásd mi minden sz..t fogsz megvenni, amit sosem használsz, tehát csak figyelmeztetés lett volna, de vedd úgy, hogy meg sem szólaltam. (jelzem, az én oktatásomra semmit nem kell hozni, igaz, én nem cn árban oktatok ) Na pá..

2011. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!