Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes porcelán (láthatatlan)...

Érdemes porcelán (láthatatlan) fogszabályzót venni?

Figyelt kérdés
15 éves leszek jövő júniusba, és lehet hogy a nyárimunkából befolyat pénzemen porcelán fogszabályzót vennék, mert amúgy is szemüveg, nem túl szép arc, patik, szerintetek?
2011. okt. 8. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De szeretnék olyan nyári munkát, ahol pár hónap alatt összeszedek negyedmillió forintot! :D (mert kb ennyi a porcelánfogszabályzó, remélem tudod... illetve csak imserőseim mondták, lehet ez maszeknál, és államilag támogatottan "csak" 150 ezer körül van...)

A sima fém legalábbis öcsémnek 1-2 éve 80ezer forint volt, és a porcelán általában 2x annyi.

Ezen felül szerintem baromira undorítóan néz ki, mintha mindig valami dzsuva lenne a fogadon, ráadásul pár dolgot nem is lehet vele megenni, mert lemarja.

20L (aki 4 évig hordta a sima fogszabályzót és nagyon gyűlölte, de legalább megérte:D)

2011. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök hülyeség, rengeteg pénzt dobsz ki valamire, amire a korodbeliek felének szüksége van. Nekem is volt 4 évig, szemüveg és pattanások mellet és sose csúfoltak miatta.
2011. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
azzal cask az a baj, hogy ha nem tökéletesen fehér a fogad akkor nagyon rosszul áll. és a sima fogszabályzóra is sokan modnták, hogy aranyos, oylan mint 1 ékszer, stb. és attól h 1 valag pénzért jobb protkót veszel nem fogod kevésbé utálni. szíbás a fogszabályzó. kajálás után mehetsz piszkálni ki a dzsuvát, (jó kis főtt kukorica a lkegjobb) és harapni nem is szabad! minden fel kell vagdosni. ja és akkor fáj is.
2011. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem......csak te (aki írta nem csúfolták) gondolom, ilyen nagyon vagány voltál, én viszont nem vagyok az! :(
2011. okt. 8. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem voltam az, sőt, sokáig engem is csúfoltak de a fogszabályzóm miatt sose. Aztán idővel csak sikerült megtanulnom visszaszólni, ahogy majd te is meg fogsz;)
2011. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes. Ha jól "hordod" a rendeset, akkor még menő is leszel.

Azt a negyedmillió (említette valaki, hogy annyi a porcelán fogszabályzó) forintot költhetnéd mondjuk kontaktlencsére, ami olcsóbb is. Ezzel picit megnyugodhatna a szíved, hogy nem nézel ki annyira bénán, de szerintem nagyon is szép vagy és nincs is annyi pattanásod, hogy az elrontaná az összképet.

Ha a szüleid miatt nincs kontaktlencséd, mert mondjuk nem engedik, akkor magyarázd el nekik, hogy téged ez mennyire bánt és szeretnél váltani. Az egyik évfolyamtársam is néha kontaktlencsét hord, néha szemüveget és sokat dob az arcán ha nincs rajta szemüveg. Ezt nem azért mondom, mert szemüveggel nem szép. Egyébként egyénenként változik.


Muszáj még elmondanom, hogy mindegy, hogy kinek milyen az arca, van-e szemüvege vagy fogszabija. A lényeg MINDIG az ápoltság. Ha valakinek sose zsíros a haja és szépen ki van szedve a szemöldöke (van osztálytársam, aki nem szedi és szabályosan feláll a szőr a hátamon, amikor meglátom) és persze igényesen öltözik. Igényesen öltözni nem azt jelenti, hogy a legutolsó divat ruhadarabjait öltöd magadra, a legdrágább márkaboltból, hanem egymáshoz passzoló ruhákat veszel fel. Például farmerhez minden póló jó. Ha nem akarsz sokat költeni ruhákra, akkor vegyél két pulcsit. Egy feketét és egy kedvenc színűt. Feketét, mert az megy mindenhez... Vegyél egyszerű pólókat és ne vegyél fel 30-40 éveseknek való ruhákat...


(Csak zárójelben megjegyzem, hogy érdemes leárazáskor a teszkóban ruhákat beszerezni, mert van, hogy 500-800 forintért tök király pólókat lehet venni, nadrágot meg 1000-1600-ért. Meg bárhol... Ha akció van, akkor én is ott vagyok a boltban. Nem ilyen NewYorkerre gondolok, mert az tőlem túl messze van. Az esetek 60%-ában a Takkoban vásárolok általában akciókor és akkor 1000-1500-ért szoktam pólókat venni. A maradok 39% teszkó és 1% pláza. Nadrágot meg 3000-5000-ig. De már kb. két hónapja nem voltam igazán sehol vásárolni. :D )

2011. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszia választ(utolsó válaszoló)! Már csak egy dogot nem tudok, honnan tudod h hogy nézek ki? :$
2011. okt. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!