Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok mondani jó modellügynök...

Tudtok mondani jó modellügynökséget ahol a portfólióért nem kell fizetni, tényleg add munkákat, és Budapesten van?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, volt már pár fotózásom, de sajnos a cég akinél voltam megszűnt, így szeretnék keresni egy másikat, kiket tudtok ajánlani??
2011. nov. 20. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez lényegében akármelyik cégre igaz, csak az kell, hogy lűssanak benned lehetőséget. Ha pénzt kérnek bárhol is, kezdj el gyanakodni, hogy talán mégsem modellnek vagy teremtve, ugyanis ha jól eladható vagy, akkor semmiség nekik az a pár százezer, mert a többszöröség hozhatod be. De ha ma már minden kislány modell akar lenni, majd hülyék lesznek nem kihasználni és pénzért csinálni róluk pár szép képet...

Ajánlom bármelyik nagyobb, nemzetközi céget, pesten nem egynek van székhelye, válaszd ki a szimpatikusat. Nézz szét kedvenc modelljeid múltjában, ők hol kezdték, az általában elég jó ajánlólevél, nem? :D

2011. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségedet.. :)

Na akkor most neki is állok nyomozni ;)

2011. nov. 21. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

arra mindenképp számíts, h portfóliót muszáj lesz csináltatnod, mert egy modell azzal adja el magát. ha nincs rendes profi portfóliód, nem vagy profi modell!

2011. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem van már portfólióm, az előző modellcég már csinált, de mivel az a cég megszűnt, emiatt most keresek egy másik modellcéget. Lehetőleg Budapesten legyen, ne kelljen fizetni és tényleg adjon normális munkákat.. :)) Az előző modellcégem is ilyen volt és nagyon szerettem. A portfólióért nem kellett fizetni, szinte majdnem mindig volt munkám amiért pénzt is kaptam :D
2011. nov. 29. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
art models, visage
2011. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2011. dec. 16. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
ha vannak már munkáid akkor szerintem nem feltétlenül kell portfóliót csináltatni
2012. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem :) és akkor milyen modellcéget ajánlotok?
2012. márc. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!