Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A EuropeFace Modellügynökségné...

A EuropeFace Modellügynökségnél kell valamit fizetni a portfólióért meg hasonlókért, vagy a munkák során kapott pénzemből vonják le a költségeiket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, épp most levelezek velük.

Egy hónapja csináltattam magamnak egy portfóliót máshol, 70ezer ftért. Az europeface-hoz akarok bekerülni, de azt írták vissza, hogy megfelelek a kritériumoknak, de csak azzal a portfólióval tudok hozzájuk bekerülni, amit náluk csináltatok. Az ára kemény 110.000 ft. Úgyhogy ez van :/

2011. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál, én is jelentkeztem hozzájuk(portfólió nélkül), és írtak, hogy tetszem nekik, menjek be, stb.. De aztán hallottam, hogy nem valami jó ügynökség, úgyhogy nem mentem be.. Még jó..:O
2011. aug. 6. 23:17
 3/4 lilla.hodi válasza:
A EuropeFace elismert modellügynökség, külföldi kapcsolatokkal is rendelkezik, ha valakit alkalmasnak tart a hosszútávú munkára és látja a modell eltud helyezkedni, akkor mindent megtesz és segíti ahogy tudja, NEM jár kötelezettséggel, hogy portfóliót kell náluk csináltatni.
2018. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem tudom ezeket honnan veszitek. Sok kamuügynökséghez volt szerencsém, de a Europeface pont NEM az. Semmiért nem kérnek pénzt, és nem kell portfolioért sem fizetni..Az egyik legjobb ügynökség az országban
2018. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!