Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy reagálnának?...

Szerintetek, hogy reagálnának? Megcsináljam?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon nem akarják megengedni,hogy legyen ajakpiercingem én viszont nagyon szeretném.Nemsokára 16 vagyok és ebben a korban szerintem megengedhetnék.Azon gondolkodtam,hogy mi lenne ha átszuratnám és így jönnék haza.A legszigorúbb szülők erre mit reagálnának?Segítsetek =)

L/15


2011. nov. 22. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Pofonnal, kiabálással, és kivetetnék. Te meg benthagynád. 1,5 hét mosolyszünet, zsebpénzmegvonás, aztán 2 hét után boldog piercingtulajdonos leszel.


Ha megéri, tedd meg :D



18/L

2011. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább legyél következetes és gondolj arra, hogy az se lenne jobb ha elveszítenék a bizalmat feléd.

Inkább próbálkozz meggyőzni őket mint beállítani egy kész pc-vel, egyébként is attól még hogy hazaállítasz úgy hogy már kész is attól még kivetethetik veled, és akkor még annyi esély se lesz rá, hogy később megengedjék:)

2011. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy éve próbálom meggyőzni őket..
2011. nov. 22. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2 évig győzködtem anyukámat, de neki mindig az volt a válasza: majd ha 18 leszel!

Na hát én nem vártam addig. 17 voltam mikor egyik este megcsináltam magamnak a piercinget, anyu akkor este nem volt otthon.

Másnap délután mikor felkelt( éjszakai műszakban volt 12órában), akkor megmutattam neki, hogy mi van....

A válasza az : remélem lerohad, én erre nem adtam engedélyt.

Aznap nem is beszéltünk. Másnap már nem is haragudott :))

Persze ezzel nem biztatni akarlak, szerintem várj még vele.De te tudod.

2011. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!