Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aurorix gyógyszert szedek...

Aurorix gyógyszert szedek reggel és este is. Depresszióra, szociális fóbiára . Amióta ezt szedem legszívesebben megölném magamat, pedig pont erre kaptam. Mikor fog használni, már egy dobozzal be szettem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen menjél vissza és mond el mit tapasztaltál, hiszen inkább felerősödtek a tüneteid. Vagy csökkentsd szépen az adagodat. Reggel fél este fél szem, pár nap alatt meglátod mi változott. Én nem ezt szedem, de antidepit. Egy szemmel indítottak, de soknak mutatkozott, lecsökkentettem este csak egy fél szemre, és így bevált. De közöltem az orvosommal is. Azt mondta jól tettem.
2010. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik antidepi először erősíti a tüneteket. Kb a 2.hét a legrosszabb és a 4.-től kell hatnia rendesen. Ha akkor sem, vagy igen erősek a mellékhatások, akkor váltani kell.
2010. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne hagy abba, és ne csökkentsd az adagodat. Kb. még egy hónap, hogy valóságos javulást érezz. Ha nagyon rossz, hívd fel a doktorodat és beszéld meg vele. De pont ez az a gyógyszer, aminek nem szabad megváltoztani a szedését. Ha ven kedved, írjál nekem. Én sikeresen kikerültem belőle. Hidd el, megéri!

Bála

2010. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs: Béla!
2010. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
keresd fel az orvosod, valszin. másfajta kezelést kapsz majd.
2010. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor én antidep.-t kaptam, az első 1-2 hétben kb mindig azzal a gondolattal ébredtem, hogy vajon milyen módon végezzek magammal. Komolyan. Előtte csak néha jutott ez eszembe, de akkor sem úgy, hogy részletesen végiggondoltam volna a lehetséges opciókat.

Aztán az idő múlásával az antidepitől teljesen máshogy kezdtem gondolkodni, elkezdtem megszeretni az agresszív filmeket, stb.

Azóta, mióta letettem, normálisan gondolkodok, és megfogadtam, hogy soha a büdös életben többé nem szedek antidepet. Szerintem hatástalan is - én nem lettem tőle jobban. És többel is próbálkoztak az áterek. Egyik sem volt jobb a másiknál.

Persze biztos embere válogatja.. ez csak egy tapasztalat a sok közül.

2010. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Hülye vagy! Este tilos beszedni!!! Dokim mondta, hogy ha 4-ig nem veszem be a 2. tabit akkor azt már ne vegyem be!
2012. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!