Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj ez a piercing?...

Mennyire fáj ez a piercing? Mennyi idő mire begyógyul?

Figyelt kérdés

Kinek van ilyen piercingje?

[link]


Én sima pöttyöt szeretnék csak.(:


Szóval ez mennyire fáj?


Köszi előre is a válaszokat! ^^


2011. nov. 24. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. annyira fáj, mintha átszúrnák a szádat :D Hasonlítani nem nagyon lehet semmihez, majd megtapasztalod. Egyébként szerintem ez a legkevésbé fájdalmas helyek egyike és 2 hét alatt begyógyul.
2011. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem fáj inkább kellemetlen érzés (:

és nekem is "pöttyöm" van : D

2011. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2011. nov. 25. 13:58
 4/4 anonim válasza:

Én egy hónapja csináltattam és nagyon féltem tőle.De amennyire féltem annyira nem fájt.Bekenték érzéstelenítővel,pár perc alatt elzsibbadt,átszúrták és mikor már kész volt,akkor kérdeztem meg,hogy kész van vagy mi van?

És már bent is volt.Nekem is egy kis pötty van.Az első héten semmi baj nem volt vele,de vigyázni kell vele.

Második héten kicsit be volt dagadva de elmúlt és most úgy néz ki,hogy elég jól elvagyok vele. :)

Szóval nem vészes...:D

2011. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!