Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mijen egy idealis ferfi aki...

Mijen egy idealis ferfi aki jol nez ki? es en hogyan fejlodhetek ezen a teren?

Figyelt kérdés
Ez alatt ertem : Szep arc, izmos test, jo megjelenes, mi kell ahoz hogy valaki jol nezen ki? 19/F
2011. nov. 26. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A genetikailag örökölt tulajdonságaidat(fejforma,testalkat..) nem tudod megváltoztatni,viszont lehet rajta javítani.Gondolok iylenre hogy igen a sportos testalkat férfias de nem szabad túlzásba vinni a gyúrást.Szerintem a hiba amit nagyon sok fiú elkövet hoyg el kezdi magát szőrteleniteni.Egy férfinak szerintem maradjon szőrös a lába karja mellkasa. Nyilván a nagyon elburjánzó szőrt lehet kicsit igazítgatni de azért a csupasz csiga effektus ne álljon be.Egy kivételt viszont megemlítenék az a hát.NA azt nyugodtan lehet csupaszítani.Szerintem az már kóros akinek már a háta is szőrös ,de ez ízlés kérdése is na de ne menjünk bele.

Arc:vagy teljesen borotválva vagy fazonra igazítva vagy enyhén picit borostásan szerintem teljesen rendben van. Szép pattanásmentes arcbőr nyilván esztétikailag is szebb és ápoltabb külsőt kölcsönöz.

Nem tetszik a hosszú haj férfiakon!akinek már össze van kötve az nekem olyan lázadó típusnak tűnik.szerintem maximum érjen a füle aljáig de nekem a rövidhajúak tetszenek.

Öltözködés: feszülős emos gatya nee! Lányos rikító színű ruhák nee! Rocker emo punk stílusú nee! :)))

Legyen vagány kicsit sportos néha elegáns öltözetű és lehetőleg a papagájszínű ruhákat kerülje. Tehát összességében legyen ápolt külseje jó megjelenése és finom illata de ez nyilván az ápoltsággal összefügg.

Na és ezek csak a külsőségek amik hosszútávon kevésnek bizonyulnak.

Nem elég sexinek lenni , a belső értékeket naygon fotnosnak tartom.mik is ezek? az ideális férfi számomra humoros vagány de egyben romantikus , lelkitárs de a túlságosan érzelmes lelküek már taszítanak,határozott, férfias érezzem hogy egy szinttel nálam fentebb áll aki mellett biztonságban vagyok. Magával legyen megelégedve legyen önbizalma így nem alakulnak ki olyan tulajdonságai hogy pl. kórosan féltékenykedik...Legyen tartása legyen erkölcsös,és kicsit titokzatos.

2011. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát először is nem egy utolsó szempont a jó helyesírási készség, ha imponálni akarsz és most ne gyere nekem azzal, hogy nincs ékezetes betűd, mert nem arra gondoltam :-)Amúgy az izmost test szerintem nem annyira fontos. A jól ápoltság és a stílusos öltözék már fél siker.
2011. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak meg tudnám fogalmazni, de sajnos nem tudom hogy egy pasi miért fog meg, mi tetszik benne. Nincsen külsőleg, sem belsőleg zsánerem, talán a kisugárzáson múlik nagyon sok. Szeretem a stílusos, jó humorú, jó fej pasikat akivel nem feszengek, el tudom engedni magam. A szép arc, izmos test nálam abszolút nem kritérium, hiába szép valaki ha engem nem mozgat meg akkor nem kell. Nem tudom pontosan megfogalmazni mi az a plusz ami számít, amitől úgy érzem vonzódom hozzá, a közelében akarok lenni. Furcsa dolog ez.
2011. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz ez. Én az eddigi életem során már egészen különböző típusú pasikhoz vonzódtam. Volt mackós alkat, volt nem túl szép, volt nagyon sármos, de azt hiszem egyiknél sem a külső volt az elsődleges szempont.
2011. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. ápoltság

2. önbizalmat sugárzó megjelenés (wc ajtó is lehet rajtad, a lényeg hogy jól érezd magad benne, és úgy érezd olyan vagy amilyen lenni akarsz)

3. tisztelet (nők iránt, Anyád iránt, ne legyél egy lekezelő k*csög "jaj de laza vagyok" görény)

2011. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!