Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, pasik! Nektek milyen...

Csajok, pasik! Nektek milyen az ideális nő?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen természetes adottságai legyenek pl. nagy mell vagy formás popsi. Hanem mi tartozik bele az alap ápoltságba? Viselkedésbe? Minden érdekel a tisztálkodástól kezdve a jó kiálláshoz szükséges dolgokon át az öltözködésig minden. Hajrá :)

2011. nov. 6. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

legyen tiszta, ápolt. fürödjön minden nap, ne legyen zsíros, lenövéses a haja, elvakart pattanásos az arca. a körme is legyen tiszta, egészséges. ne legyen izzadtságszaga, szőrtelenítsen legalább hónaljat és lábat, főleg, ha mutogatja is. rendezett legyen a szemöldöke, fogsora. ruha... igazából mindegy, nem a stílusa miatt fog meg valaki, de legyenek tiszták, szakadás mentesek, és persze ne vegyen fel rózsaszínt narancssárgával, mert rossz ránézni egy ilyen nőre :D viselkedésileg szerintem az igazi nő szenvedélyes, szerető, házias, de mégsem esetlen, két lábbal áll a földön, azt tesz, amit akar (bizonyos korlátokon belül persze), saját elképzelései, véleményei vannak, nem rendeli magát alá egy férfinak, nem fél a munkától. bár ezt úgy mondom, hogy én is a gyengébbik nemhez tartozom. a kisugárzáson meg nincs mit magyarázni, az vagy van, vagy nincs.

20L

2011. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Pont ilyesmikre gondoltam. Várom még a válaszokat!
2011. nov. 6. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy dolog fontos: legyen nyitott és legyek neki fontos. Én ugyan ilyen vagyok és mivel mindenkinek más fontos, ezért természetes, hogy bizonyos határokon belül alkalmazkodni szokás a másikhoz. Ha a nyitottság megvan és fontos vagyok neki, akkor a többi már úgyis minden alakul magától.
2011. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utálja a divatot, ne hordjon csőgatyát, ne fesse a haját, ne legyen piercingje, ne cigizzen vagy igyon. Hallgasson rockzenét, és nézzen is ki úgy.
2011. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!