Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Április szépe-Promotions....

Április szépe-Promotions. Szép lány vagy semmi különös? Vélemények?

Figyelt kérdés
Http://promotions.Hu/honapszepe.Html
2009. máj. 12. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kep ami tetszik de egyebkent nem!
2009. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
én elég sok lányt látok melyikre gondolsz?
2009. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
szerintem szép lány, elég jó alakja van, az arca is szép, bár nekem a szemöldöke néhol nagyon természetellenesnek tűnik, viszont a szeme kifejező... a haját meg nem biztos, hogy olyan púposra csinálnám meg, mert a fejformája amúgy is hosszúkás, nemhogy ezzel a frizurával - azért nem olyan rossz ez sem szerintem, csak én inkább nagy hullámokat csinálnék a hajába (pl.: [link]
2009. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem nincs benne semmi különös.
2009. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem semmi különös, sőt még csak nem is mondanám kifejezetten szépnek. Én láttam már sok szép lányt, ő csak egy lány.

És a bemutatkozásából meg úgy egyébként se tűnik valami okosnak...

Különben meg vastag a lába és nagy a feneke - testéhez képest.

Az arca se nagy szám... nem tudom, nekem nem jön be egyáltalán.

2009. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj az alakjával, én nem mondanám hogy vastag a lába, legalább nem egy anorexiás csontkollekció... arcra sem olyan rossz. Bár tény hogy sokkal jobb csajok is vannak nála.
2009. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helyes arca van és az alkata sem rossz! Viszont a szemöldöke nem tetszik, a pózok és a válaszok sem igazán tetszettek!

Utálom, ha egy lány azt mondja, hogy "imád partyzni" bár tudom ez manapság nagyon menő....

2009. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tetszik, van benne valami. A stilusa (ruhai,ekszerei) nem tetszik es a fogai lehetnenek feherebbek,de osszesegeben szerintem szep. A
2009. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
énis sok képet látok különböző lányokról...
2009. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, sok lány van, de én az Április szépére gondoltam, azaz Pál Biankára! Csak azért kérdezem, mert ahogy hallom, nagyon el vannak tőle ájulva, pedig szerintem nem egy nagy szám..
2009. máj. 13. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!