Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok smink nélkül...

Csúnya vagyok smink nélkül mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kisminkelem magam máris jobban nézek ki és jobban érzem magam. Nem kell 1kg sminket magamra kennem, alapozót nem is használok. Nagyn sokat dob rajtam, ha legalább fent kihúzom a szemem és egy kis szempillaspirál. Tudom hogy ez nem sok de mégis jobban érzem magam, mert enélkül nagyon csúnyának érzem magam. Hogy változtassak ezen?!
2011. nov. 27. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Fuss neki fejjel egy körfűrésznek.
2011. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ha kisminkelem magam máris jobban nézek ki"

Ez a világ leggyönyörűbb nőire is igaz, mindenkire.

Idővel megtanulsz majd ezzel együttélni, ha lesz olyan, aki smink nélkül is gyönyörűnek lát biztos segít majd az önbizalmodon.

2011. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sminkeld magad !
2011. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szebb sminkkel. Egyébként ezt még sminknek se hívnám, mert ha szétalapozóznád az arcod, meg mindenféle tus, spirál, ceruza, púdereket használnál, akkor oké, hogy változik az arcod, eltünteted a hibáidat, de Te nem azt teszed. Biztos szép vagy smink nélkül is!
2011. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. nov. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!