Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Smink nélkül hogyan tudnám...

Smink nélkül hogyan tudnám felturbózni a kinézetemet?

Figyelt kérdés

arcomra gondolok első sorban, ceruzával javitok a szemöldökömmel mert az borzalmas, meg néha szájfény, de ennél többet nem akarok magamra kenni

kiegészitőket vegyek? milyeneket?

17L


2011. jún. 27. 08:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
arcra kiegészítőt? vagy hova gondoltad? mert oda ne:) egyébként egy jó hajjal sokat dobhatsz az arcodon
2011. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
egy kis szempillaspiráltól nem lesz bajod...azt még nyugodtan használhatsz,csak este mindig mosd le a sminked...
2011. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

elsősorban arc

másodszor ruha, kiegészitők pl karkötő nyaklánc stb

köszi a válaszokat

2011. jún. 27. 09:06
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeded a szemöldököd? Mert ha annak adsz egy szép ívet, az is sokat dob az összhatáson. Satírozni ceruzával én is szoktam az enyémet, mert kicsit ritkás.

Szájfényből max újíts be, hogy legyen 2-3 színed/árnyalatod. Valami natúrabb hétköznapra, és valami picit színesebb vagy csillogóbb alkalmakra.

És egyetértek az előttem szólóval, hogy egy szempillaspirál sem a világ vége - de ez attól függ, hogy alapban milyenek a pilláid. Az is lehet inkább alkalmi használatra. A lényeg, hogy viszonylag minőségeset vegyél (1500-ért már lehet)és mindig mosd le, mikor hazaérsz.

Egy új frizura pedig tényleg csodákra képes.

De ha veszel néhány pár új fülbevalót, az is nagy változást tud eredményezni.

Komolyan mondom, kész felüdülés itt végre olvasni, hogy egy 17 éves lány még nem akar sminkelni. Ki nem állhatom, mikor egy 15-6 éves úgy ki van kenve, hogy ránézésre 25+nak mondanád.

2011. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

akkor beszerzek néhány új fülbevalót és kipróbálom a szempilla spirált, a szemöldökömet szedem, ki kell húznom mert néhol nekem is ritkás, sajnos nem lehet jóra kiszedni, mert ha úgy szedem ki hogy ne kelljen berajzolnom akkor nem jó az ive, ha az ivre figyelek oda akkor meg ki kell húznom.

vannak szép sminkek de én inkább a valódi arcomat szeretném megmutatni:)

2011. jún. 27. 09:19
 6/23 anonim ***** válasza:
6%

A kinézet elsősorban az alakon múlik. Egy dagadtabb lány szerintem öltözhet akármilyen divatosan, hordhat akármilyen kiegészítőt, kenhet az arcára akármilyen sminket, nem lesz kisugárzása, maximum annyi, hogy elég laikus. Ha most pont a lényegre tapintottam, akkor szerintem kezdj el tornázni, egy rövid kis diéta, csodákra képes.


Továbbá, az öltözködés szerintem ugyan mindegy, mindenkinek megvan a maga stílusa, amit el kell fogadni, színekben ne üssenek, szandál-zokni kizárva, és normálisan áll és tiszta, akkor szerintem nagyon jó kinézetet tud adni, a lényeg hogy legyél a ruháddal összhangban, szeresd azt amit hordasz! :) és ha ezt látják kivülről, hogy élvezed hordani, szeretsz a bőrödben lenni, az is egy jó kisugárzást ad.


A kiegészítőkkel szerintem óvatosan kell bánni, sok embert látok, akik már úgy néznek ki mint vmi karácsonyfa, na az ilyeneken legbelül mindig röhögök.:D Szerintem 1 kis karkötő, ami színben illik a ruhához, vagy egy nyaklánc ami színben illik, és elég ennyi.


Ha meg nem akarsz sminkeli, azt nagyon jól teszed, ha szükséges alapozó, az szerintem belefér, de ennyi, én személy szerint szájfényt sem szoktam tenni az ajkaimra, az már réges rég kiment a divatból. Szempilláidat kihúzod, ez is segít:)


Ha a hajad szépen megmosott, szép az is sokat dob rajtad:)

2011. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok "dagadt", de azért mi már az, hogy a dagadtabbnak nincs kisugárzása? elég nagy baromság kedves utolsó.
2011. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

09:31!!

Már megbocsáss, de attól, hogy valaki molett, még igenis lehet szép és lehet kisugárzása! A férjem növére molett, de olyan szép az arca, olyan a stílusa, hogy olyan palit szerzett magának, hogy a lányok többsége a nyálát csorgatja utána! Hát ennyit erröl...

2011. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó,elég bunkó dolog olyat írni,hogy egy dagadtabb lánynak nincs kisugárzása.megsúgom a kisugárzás nem alkati kérdés...nagy szakértő lehetsz,ha ilyen marhaságokat írsz...találkoztam én csinos,vékony lánnyal akinek 0 kisugárzása volt...abszolút nem ezen múlik...és mielőtt nekem esnél,nem vagyok kövér,de nem ítélem el és nézem le a dundibb lányokat...
2011. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
vagyis már nem utolsó,de biztos tudja kinek szólt...
2011. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!