Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok olyan műköröm uv...

Tudtok olyan műköröm uv építő/ díszítő zselét mondani ami nem az eget verő divat márkák árain csengenek?

Figyelt kérdés
..De mégis jók, és akár tapasztalatból is ki tudjátok ezt jelenteni :) tanfolyamon lassan túl vagyok, de nagyon drágának tartom pl. a Crsytal Nails árait.. El ismerem h nagyon jók. De egyenlőre ha van olyan lehetőség hogy olcsó és jó, azt választanám. Köszi ha kapok segítséget!!
2011. nov. 29. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél moyrát.
2011. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmm:) és mit tudsz róla mondani? Használod is esetleg?
2011. nov. 29. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Használom. A medium clear a kevencem. Jobb a tapadása, mint sok "nevesebb" zselének.

Mondjuk árban ez is majdnem cn, viszont ha tényleg nem akarsz gagyival dolgozni, áldozol rá. A nagyon olcsó zselék azért nagyon olcsók, mert gáz van velük. Vagy sárgul, vagy törik, vagy akármi is lehet...

Megéri költeni rá, mert sok csalódástól kíméled meg magad.

Jó még a pearl is, de abból már olyan sokféle van, hogy nem tudok így pontosan mondani melyiket használd, és én főleg porcelánozok.

2011. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél! Meg fogadom a tanácsokat, inkább áldozok rá. Köszi! :)
2011. nov. 29. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
nincs mit, szívesen :)
2011. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én pearlt használok. Kb. ez is cn minőség, de minden építője ugyanannyiba kerül. Franciánál nagyon szeretem alapnak a fiber pinket, fedésnek fiber cleat vagy hard pink. Ez utóbbit olyan gyönyörű egyenletesre lehet eloszlatni, hogy szinte nem is kell felület igazítás. Fehérben imádom a builder white-ot, ez közepes sűrűségű, szépen terül, a színesei is nagyon szépek, és gyorsan kötnek.

Szívesen segítek még, ha gondolod.

2011. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Mystic Nailst használok. Valamivel olcsóbb, mint a Crystal Nails, és jó minőségű. (Külön ajánlom, ha szegedi vagy, mert itt van az üzletük és így megspórolod a postaköltséget. Persze máshol is vannak ilyen dolgok, Szekszárdon is láttam már Mystic Nailst).
2011. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Aranyosak vagytok!:) Pesti vagyok, tehát messze van Szekszárd és Szeged is nekem :( De elég jó tippeket kaptam, van mi felé el indulni.. Köszi még 1x:)
2011. nov. 30. 01:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok előző! Belinkeled a körmösvilág legsilányabb alapanyagait :D Gondolok itt a használhatatlan, és maximálisan allergizáló lina zselékre :D
2012. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a Classic Nailset ajánlom. Jó minőség, kedvező ár, ingyenes házhozszállítás egész Budapesten! :)
2012. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!