Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen elégedetl...

Csak én vagyok ilyen elégedetlen a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Én nem igazán és nagyon sokat mérgelődöm, hogy miért nem lettem jó pasi. Azonban néha helyesnek látom magam, aztán újra rámtör, hogy milyen csúnya vagyok.

22/F


2009. máj. 13. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van ilyen problémája szerintem aki nem ego meg nem 1 önimádó kis... :P De fogadd el magad úgysem tudsz változtatni, amúgy én is ilyen vagyok bár én sohasem találom magam szépnek se semmilyennek, tudom-tudom pont most mondtam, hogy fogadd el magad dehát az ember másképp áll saját magához :P

16/L

2009. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első hozzászólónak. Aki nem egy egoista, magamutogató barom/pics@, annak természetes, hogy megfordulnak ilyesmik a fejében. Én is így vagyok vele, ha rossz kedvem van, vagy mondjuk rossz az idő, akkor legszívesebben elbújnék mindenki elől, mert olyan rondának látom magam, ha meg jó napom van, akkor mosolyogva megyek az utcán, kivirulok, szépnek tartom magam. szerintem ez sokunkkal így van.
2009. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helló! Én veled egyidös lány vagyok,és én is utálom magam,na nem mindig,mert a smink nagyon sokat segit! Megváltoztatja az arcom,én ilyenkor látom-az tulzás hogy-szépnek magam,de elfogadható...hát a sminket neked nem tanácsolom persze,de irod hogy néha helyesnek látod magad,akkor biztos nem vagy csúnya,csak túl hiú. Pl. nekem jönnek a visszajelzések,és ez csak jelent valamit,de én akkor sem látom magamban a szépet a tükör elött. :(
2009. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a volt barátom nem volt jó pasi,de ö olyan magabiztos volt,hogy ez tette öt azzá! Fogadd el magad,legyél szexi! =)
2009. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!