Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintettek 14 évesen ciki a...

Krisyti97 kérdése:

Szerintettek 14 évesen ciki a tetko?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 17:12
1 2
 11/18 anonim válasza:
Sztem egy kicsit durva h már 14 évesen tetkót akarsz.
2011. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem még gondolkodj rajta, mert ez azért egy életre szóló dolog, és nagyon meg is lehet bánni. Pl egyik ismerősöm 18 évesen felvarratott a derekára egy nonfit, ma már nagyon szégyelli, és közönségesnek tartja.
2011. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 SzilKa ***** válasza:
az a ciki, ha ezt valaki fel is tetoválja rád... Mert aki bevállalja egy 14 évesre, az csakis valami felelőtlen (és vélhetően béna is) sufnitetkós lehet. 18 év alatt normális tetováló nem nyúl hozzád, esetleg 16-17 évesen szülői (írásos) beleegyezéssel.
2011. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14évesen még ne:).hidd el sokat fog még változni az ízlésed is és a végén még megbánod.várj ezzel kb. 20 éves korodig.
2011. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

szerintem ne csinálj tetoválást 14 évesen

1: lehet még a jelentését nem is tudod igazából, vagy a jelentése nem fejez ki téged

de ha tudod és jellemző is rád akkor tiéd a pálya


viszont


14 éves vagy, gyerek, növésben vagy még... szóval ahogy nőlsz úgy nyúlik a böröd is és esetleg a tetoválás elég csúnyán eldeformálódhat és nem túl szép látvány

másik meg a szüleid nem biztos hogy megengedik, mivel minden normális tetováló szalonba 18 év alatt szűlői megjelenés illetve aláírás szükséges, és egy beleegyezési nyilatkozatot is alá kell irnotok...

2011. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én 15 éves lányt vagyok és van tetkóm. Nem ez a tipikus "divat tetoválás" mint pl. a csillag és társaik.

Én szerkesztettem. Így kívűl álló emberként csak egy sima "egyszerű" tetkó, de nekem nagyon sokat jelent, egy emlék egy emberről akit nagyon nagyon szerettem és tiszteltem de már sajnos nem lehet velem.

Előző éven csináltattam. Gimibe járok.. az osztálytársaimnak nagyon tetszik. Sőt még a tanároknak is, semmi rossz megjegyzésük nem volt vagy reakciójuk. Nekik is tetszik , meg mondják, hogy szép.

Itt nem arról van szó, hogy ciki vagy nem ciki. Miért lenne? Büszkének kell rá lenni , nem szégyelni kell, hogy neked van , ha már egyszer egy életre szól.. jobb esetben..

Sokan attól "félnek" , hogy aki tetoválást csináltatt , hogy annak megváltozik a személyisége, menőbbnek képzeli magát. De ez nem minden esetben van így, ez ember függő. Ugyanolyan ember maradsz csak csupán egy (pl) emlék lesz rajtad örökre. (ha le nem szedeted).

15/l

2011. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

mások se azért irják hogy fiatal, hanem hogy lehet megbánja, mert még kérdező nemis irta mit szeretne

sztem jódolog hogyha olyan tetkód van ami télleg sokat jelent neked, te biztosan nem fogod mebánni

nekem is van tetkóm mégse lettem nagyképű tőle

2011. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Én is csináltatok :D elvileg a 14. szülinapomra :pp ugyhogy szerintem nem ;)
2012. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!