Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Káros a börnek ha a szemfesték...

Káros a börnek ha a szemfestékem arckrémmel törlöm le?

Figyelt kérdés
Sokan nem használnak sminklemosót csak egyszerûen egy vattakorongra egy kis krémet tesznek és azzal törlik le a festéket ahogyan én is. Azt szeretném tudni hogy ez káros-e a bôrnek illetve öregíti-e azt? És szeretnék kérni pár javaslatot jó minôségû sminklemosórol. Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 1. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:

kék tégelyes Niveával szoktam. Miért öregítené a krém? Utána úgyis lemosol mindent, nem?

Ha meg nem vízálló a sminkem, arclemosóval együtt lejön.

2011. dec. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Le lehet vele mosni, nem lesz semmi baja a bőrödnek. Én is a kék Niveát akartam írni, valahol olvastam is, hogy sokan nem tudják, hogy milyen jó sminklemosónak is.
2011. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én örök életemben a kék niveát használtam.....:) viszont kaptam egy termékmintát....ami sminklemosó...vichy márkáju:) na az nagyon jó volt....seccpecc alatt levitte a legdurvább sminket is teljesen....a niveával azért kicsit meg kell szenvednem:) de tökéletes jo a sima arckrém is:)

23L

2011. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én dm-es balea sminklemosóval szoktam,mert a vízálló sminket is leszedi,jó árban is van


de ha megyek valami ottalvós helyre akkor előfordult már hogy testápolóval,sőt 1x tusfürdővel szedtem le

2011. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!