Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakinek magas a homloka, de nincs frufruja? Szerintetek magas homlokhoz mindenképpen kell frufru? (Linkelek képeket is)

Figyelt kérdés

Régóta van frufrum, mert magasa homlokom, viszont nagyon utálom a frufrumat. Kiskoromban nagyon göndör hajról álmodoztam, de beletörődtem, hogy nem olyan. A frufruba viszont nem tudok beletörődni. Időről időre előjön egy rossz érzés, hogy utálom és meg kell növesztenem.

Most épp megint ilyen periódusban vagyok és mostanában bárhol vagyok, bármit csinálok figyelem hány magas homlokú nő szaladgál frufru nélkül az utcán. Nagyon sok.


Linkelek néhány képet, hogy tudjátok mire gondolok, nekik is magas a homlokuk, nem?

[link]

[link]

[link]


Egyre inkább azt gondolom, hogy megszokás kérdése.

Gyakran megfordul a fejembe, hogy megnövesztem oldalfrufrunak, de nem tudom, megszokná-e a környezetem?!

Szerintetek? Túl drasztikus váltás lenne, ha megnöveszteném a frufrumat oldalfrufrusnak?

16/L


2011. dec. 2. 16:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék frufru nélkül csinos, vonzó lány lenni, szerintem én jól tudnám érezni magam úgy (ha nem max. újra frufru), de tartok a környezet reakciójától..
2011. dec. 2. 16:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Lindsay Lohannek nem magas a homloka,amúgy meg csak azon múlik,hogy hogyan néz ki az arcod.
2011. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha vima egyenes frufrud van akk szerintem válts oldalfrufrura ha meg oldalas akk növeszt meg mert szerintem senki nem fogja kitépni a hajad ha meglát frufru nélkül magas homlokkal
2011. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kicsit oldalara fésült, de egyenes a frufrum. Jövőhéten megyek fodrászhoz, majd megkérdezem a fodrászomat is, de szeritem hosszabb oldalfrufrut növesztek. :D

Köszönöm.

2011. dec. 2. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, milyen az arcod.......önmagában a homlok mérete rohadtul semmit nem jelent.
2011. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A környezeted reakciójától ne tarts. Az a lényeg, neked tetsszen, jól érezd magad, te szokd meg, magadnak felelj meg, ne nekik.

Amúgy az oldalfrufru szerintem jó ötlet, szépen meg lehet csinálni.

Ám nekem van egy magas homlokú ismerősöm, aki ráadásul még ki is emeli a homlokát, felcsatolja, és felpúpozza a frufruját, optikailag még hosszabb a homloka... na, ilyet ne csinálj :D

2011. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Peldaul Liv Tylernek is magas a homloka. Jol all neki a frufru, de ugyanolyan jo szerintem amikor nincs, de a legtobb foton oldalfrufruja van es nekem az tetszik rajta a legjobban.


Nem kotelezo ez csupan a magas homlok miatt.

Nekem is az es szinten hosszukasabb, de ovalis arcom van es max felfrufrum van, de sokszor az sincs es jol all.

Regen probalkoztam teljes frufruval, de nem volt nekem valo, mert nagyon elol van egy kisebb forgom, emiatt sohasem sikerult tartosan beallitani a frufrumat, mindig kettevalt max egy ora mulva. Nem volt igy ertelme.

Azt is figyelembe kell venni, hogy a szemedet akarod-e hangsulyozni, vagy nem.

Nekem peldaul a szemem hatalmas elonyom az orrommal szemben, az nagyon szep, az orrom nem epp a legtokeletesebb testreszem. Teljes frufru viszont learnyekolta a szememet, nem volt olyan feltuno es en ugy lattam, hogy az orromra meg pont felhivta a figyelmet.

2011. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Megszületett a döntés: oldalfrufrum lesz. Nekem az a bajom a frufrummal, hogy szinte mindennap elfekszem és reggel ki kell vasalni, de sokszor ez sem segít. Van amikor annyira elfekszem, hogyha 5percig vasalom a frufrumat, akkor is eláll a homlokamtól és az nagyon csúnya. Úgyhogy sokszor úgy kezdem a napot, hogy bevizezem a frufrum, megszárítom fésülve és kivasalom és még így sem mindig szép.

A környezetem meg majd megszokja, vagy nem. :)


16/L

2011. dec. 3. 08:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túlreagálod ezt a dolgot. Az ilyesmi, hogy magas homlok szinte senkit se érdekel, sőt, ha elgondolkozok meg se tudnám mondani, hogy a környezetemben kinek van magas homloka, annyira nem figyelem. Olyan hajad legyen, amilyet akarsz, nehogymár egy ilyen hülyeség befolyásoljon.
2012. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!