Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikulás party! Krampusz...

Mikulás party! Krampusz jelmez (? )

Figyelt kérdés

sziasztok :)

az sulimnak lesz egy bulija,ami egy beöltözős "mikulás party" lesz. Szeretnék elmenni, és arra gondoltam hogy krampusznak öltözöm, mert azt tudom leginkább elképzelni magamnak és van is hozzá ördögszarvam :D

viszont a ruhában segítséget kérnék, nem tudom mi lenne krampuszos :D A buli zárt szórakozóhelyen lesz :)


előre is köszi a válaszokat :)

20/L


2011. dec. 2. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Innen rendelni már késő, de még ihletet meríthetsz:

[link]

2011. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

úú köszi :)

itt minden piros kb :O én meg feketében gondolkodtam.. :D

2011. dec. 2. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam már krampusznak öltözve, nekünk abból állt a felszerelés, hogy szarv (pirosan világított), fekete cicanaci, fekete csizma(nekem lapostalpú volt, de lehet magassarkú is), és egy fekete tapadós felső volt :), mi csináltunk farkincát is, és mi varrtunk, sima fekete anyagot összevartunk és abba pedig vattát raktunk és odatűztük a nacinkhoz, nagyon jó volt (bocsánat a helyesírási hibákért, ha van, csak gyorsan írtam) :) Jó szórakozááást:D
2011. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeeen! :) azt meg tudod mondani hogy farkat miből és hogy csináltál? :P
2011. dec. 6. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami keményebb anyagból csináltam (méterárus boltba mentem és mondtam, hogy mire kell és mutogatott nekem anyagokat, amelyik tetszett elhoztam), úgy csináltam, hogy mondjuk a térdemig akartam, hogy érjen, lemértem, és az anyagból 2 db-ot vágtam le és összevarrtam az alját és két oldalt és a tetejét csak a legvégén, jó sok vattát raktam bele, hogy ne legyen hézagos. Aztán a tetejét is bevarrtam és mehetett is a cicanacira. Bocsánat, ha nem érthetően magyaráztam, ha nem értettél valamit itt vagyok és leírom (másképp):D Azért remélem segítettem.
2011. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értettem köszönöm szépen ^^
2011. dec. 6. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!