Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesten hol találok olyan...

Budapesten hol találok olyan turkálót ahol márkás ruhák vannak?

Figyelt kérdés

Olvastam pár helyen hogy milyen jó dolgokat lehet kapni, de még nem volt időm szétnézni, csak 1 hónapja költöztem fel. Nektek melyik tetszik, hol találtok rendszeresen jó dolgokat?

A másik kérdésem: xs-s méretű darabokat gyakrán láttok, vagy csak elvétve? (sajnos nem tudok hízni)



2011. dec. 3. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Háda turkálók.. Van a Kökiben is és Pl a Lurdy házban.. én erre a két helyre járok.. Gyakran látok. :)

Remélem tudtam segíteni.

2011. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Blahán a Renoválás nevű turi a legjobb. Rengeteg márkás cucc, és esztétikusan vannak elrendezve, nem pedig egymás hegyére-hátára halmozva.
2011. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A turik többségében adnak márkás ruhákat, csak ügyesen kell keresgélni. Sajna nem vagyok még Pesti majd jövőre kitapasztalom a jó helyeket. Turikba minden méretben akad cucc nem kell aggódni.
2011. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Renoválásban tegnap voltam, a Hádába pedig ma akarok menni. Szerintem is jó a renoválás de néhány darabnál sztem eléggé el vannak szállva az árak, ahhoz képest h használt ruhákról van szó.
2011. dec. 7. 12:07
 5/5 A kérdező kommentje:
A Háda nagyon tetszik, rengeteg zara és mexx ruhát láttam :]
2011. dec. 7. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!