Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez vajon kamu? És ha még is...

Ez vajon kamu? És ha még is igaz, akkor van benne valahol buktató?

Figyelt kérdés

Ma a sportarénában a lovas világkupán odajött hozzám egy férfi egy hatalmas fotógéppel meg a "fotósságát" igazoló nyakbaakasztós igazoló bizgentyűvel, hogy kiszúrta az alakom (180 centi vagyok és nagyon vékony), és hogy gondolkodtam-e már modellkedésen. Mikor félig-meddig rábólintottam, közölte a nevét, és hogy mindenképp érdeklődjek nála Facebookon. Ez mennyire lehet kamu? Ilyen van, hogy valakit random kiszúrnak? És ha igen, hol van benne a buktató? Vagy csak túl gyanakvó vagyok?

(Csak olyanok véleményét szeretném, akik értenek ehhez. Még nem írtam neki, egyelőre a szituációt próbálom felmérni, úgyhogy ha vissza is kérdeztek ennél többet nem fogok tudni mondani.)


2011. dec. 4. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan világban ahol minden második tini modellkedik mit vársz?
2011. dec. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok modellt így fedeztek fel, nem lehet tudni. Érdeklődhetsz, de pl pénzt kérnek tőled a fotózásra, akkor ne menj bele!
2011. dec. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Érdeklődhetsz, pénzt vagy személyes adatokat ne adj neki. Ha tud mondani egy leinformálható ügynökséget, akikkel kapcsolatban áll, akkor akár még igaz is lehet. Ha nem, az mindenképp gyanús (pl. ha azt mondja, hogy ő "független", netán olyan ügynökséget mond, akikről nem találsz semmit a neten stb.).
2011. dec. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Akár lehet igaz is, nekem ez a Facebook a gyanús.

Érdeklődj, ha szeretnéd, és ellenőrizd le a modellügynökséget, ha ezzel kapcsolatban kamuzni próbál, akkor viszont ne menj bele semmibe.

2011. dec. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha komoly, akkor nem a FAcebookon kellene erdeklodnod, hanem adna egy kartyat, stb. Egyebkent, Oneki meg kellett volna kerni az engedelyedet, ahhoz hogy lefenykepezzen. Van olyan hogy valakit random-nak kiszurnak, de az eljaras mas.
2011. dec. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utánanéztem egy kicsit a pasinak, elég sok modellképe van fent különböző lányokról, de nem ezek a "mutass többet, a kamera imád!"-képek, hanem nekem normálisnak tűnnek.

Egy helyen találtam utalást rá, egy cikkben, ahol arról volt szó, hogy akinek van egy jó gépe az már fotós, a képek meg szarok, de azért ezt szerencsére van minek kompenzálnia, pl. az ő munkáinak, és neki amúgy is több esze van annál, hogy beálljon az ilyenek közé.

Pénzt semmiképp nem fogok neki adni, de nekem úgy tűnik hogy ő nem arra gondolt, hogy ügynökséghez ad, hanem hogy lefotózhasson. Nem tudom, szerintem írok neki aztán ha valami gyanús, akkor hagyom, ha nem akkor megkérem szüleimet hogy hívják fel és beszéljenek vele.

(Amúgy utolsó, nem fotózott le:) )

2011. dec. 4. 11:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha leinformálható, akkor rendben van, illetve, ha pénzt sem kér tőled.
2011. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha találkozol is vele, semmiképp se menj egyedül.

Amúgy léteznek ilyen fotósok, én is ismerek 1-2-t.

2011. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem, nem mennék.:) köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 4. 19:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor már csak annyi marad hátra, hogy sok sikert kislány.
2011. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!