Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez vajon kamu? És ha még is...

Ez vajon kamu? És ha még is igaz, akkor van benne valahol buktató?

Figyelt kérdés

Ma a sportarénában a lovas világkupán odajött hozzám egy férfi egy hatalmas fotógéppel meg a "fotósságát" igazoló nyakbaakasztós igazoló bizgentyűvel, hogy kiszúrta az alakom (180 centi vagyok és nagyon vékony), és hogy gondolkodtam-e már modellkedésen. Mikor félig-meddig rábólintottam, közölte a nevét, és hogy mindenképp érdeklődjek nála Facebookon. Ez mennyire lehet kamu? Ilyen van, hogy valakit random kiszúrnak? És ha igen, hol van benne a buktató? Vagy csak túl gyanakvó vagyok?

(Csak olyanok véleményét szeretném, akik értenek ehhez. Még nem írtam neki, egyelőre a szituációt próbálom felmérni, úgyhogy ha vissza is kérdeztek ennél többet nem fogok tudni mondani.)


2011. dec. 4. 00:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépen köszönöm!
2011. dec. 4. 19:33
 12/14 anonim ***** válasza:
na lett belőle valami? :)
2011. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam neki végül. Nem tudom, valahogy még mindig bizalmatlan maradtam, és közben megtalált egy másik fotós, aki csak tanul, úgyhogy rajtam gyakorolhat. Készült egy pár kép, majd lesz még több is, és amúgy sem lenne energiám ennél többre.:) De köszönöm a segítségeteket!
2012. febr. 25. 00:14
 14/14 anonim ***** válasza:

én is ilyen hobby fotós vagyok::)

csak nekem annyiban könnyebb hogy nő vagyok, így nagyobb a bizalom felém::)

2013. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!