Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megcsináltassam titokban a...

Megcsináltassam titokban a piercingem? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,és lehet hogy vicces,de kb 10-11 éves korom óta nagyon tetszik a köldök piercing,és szeretnék.nyáron rávettem aput,elmentünk,de bepánikoltam a szúrás előtt,és végülis nem lett meg.de aztmondtam hogy azért is megcisnáltatom,de most máshol.(hát igen,az előző helyen úgy kezdődött,hogy nyugtatgattam magam h áá,gondolom ugyse fog annyira fájni..mire megszólal a piercinges..de igen,fog fájni,nem is kicsit..mondom aha oké köszi a bíztatást.) na mindegy,szoval ugyvoltam h akkoris megcsináltatom,felhivtam egy piercingest,aki közölte h 14 év alatt szülői bellegyezéssel se lehet elvileg megcsináltatni,mert csonkitásnak számit,börtönbe kerülhet a piercer meg a szülő is..és ezért apa most nem engedi hogy megcsináltassam,merthogy ő nem akar sitten ülni meg stb,és h várjam meg a szülinapom..az áprilisba lesz,és egyszerűen nem birok addig várni,na meg télen kéne megcsináltatni inkább,hogy nyárra szépen meggyógyuljon.azon gondolkodom,megcsináltatom titokban,a pénz már meg is van rá..de az a baj hogy "tulságosan" tisztelem ahoz aput,hogy ilyet tegyek a háta mögött,és fogalmam sincs mivel győzzem meg..ha ezér le lehetne csukni embereket,akkor már jópár ember emiatt ülne sitten nem igaz? a suliba is csomó embernek van,akik még nincsenek 14 évesek..szoval nem tudom,mi tévő legyek?://

(kioktató hozzászólásokkal kérlek kíméljen mindenki..meg hogy még csak 13 vagyok ráérek meg meg kicsi vagyok meg stb..igen tudom hogy ráérek és hogy fiatal vagyok de most szeretném.)

előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat:)


2011. dec. 4. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, börtönbe kerülhet, ha szülői engedély nélkül csinálja. Olyan mint a füllyukasztás.

De lebeszélnélek róla!

Életem legnagyobb baromsága volt köldökpiercinget csináltatni!

Ha felemeltem valamit akkor mindíg meghúztam, egy év múlva kiszedtem, de terhesség alatt 10 centis csík lett a helye alatt és fölött. Ráadásul maradandó és másfél centi széles!

Az összes striám elhalványult, ez meg még mindíg rózsaszín. Nem tudok bikinit felvenni :(

2011. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha szülői engedéllyel csinálja,14 év alatt?az tényleg törvénytelen?
2011. dec. 4. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj télen nem szabad megcsináltatni.Egy köldökpiercing miatt a körülötte lévő helyeken hónapokig gyulladt.Nem szabad 1-2hónapig semminek hozzáérnie.Se pulcsinak,se pólónak,se semminek!Ezt télen a minusz fokokban nem tudod megoldani.


Szóval várd meg a júniust és a 14.szülinapodat aztán kérdezd meg újra a piercingest!

2011. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de ha áprilisba csináltatom,akkor nem gyógyul meg nyárra,és szeretnék fürdeni,amit gyógyulatlan köldök pcvel nem lehet:S

amugy én meg pont azt hallottam h inkább télen jó,mert kevesebbet izzadunk,igy nem fog elfertőződni.(kissebb az esély rá..)

nekem egy a lényeg igazából.hogy apunak ne lehessen problémája ebböl..mmint.nekem csak ő van,vele élek,anya nem él..és.mondta a pc-s h börtönbe mehetne ezért a szülőő,de ezt fentebb is leirtam..tényleg igy lenne?/:

nem akarok várni áprilisig tényleg,de természetesen első az apa 'biztonsága'(nem tudok ennél jobb szót,de értitek,nem?:D)

2011. dec. 4. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezt megcsináltam a szüleimmel régen és soha semmit se bántam meg annyira, mert a végén kiderült és odalett a bizalmuk. A piercingnek sem tudtam örülni mert lelkiismeret-furdalásom volt. Hidd el nem éri meg, ne verd át őket hisz te magad írtad hogy tiszteled az apádat. Várd ki a szülinapodat!
2011. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

erről életembe először hallok. Méghogy börtönbe kerülhet érte a szülő? Pesten szúrasd a westendbe, ott elég, ha elkísér. Ja és én is 13 wagyok, én is szeretnék, de csak 14. szülinapomra kaphatok sajna.. ha messze wagy pesttől kérdezd meg azt a sok embert a sulidba akinek wan és majd segít :D

2011. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!