Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy lányon hülyén...

Szerintetek egy lányon hülyén néz ki egy acélbetétes bakancs? ://

Figyelt kérdés
akarok venni ... de mindenki azt mondja h a lányoknak nem áll jól...fiúk ti mit gondoltok erről ? lányok?
2011. dec. 5. 20:24
1 2
 1/13 Problem? ***** válasza:
0%
Szerintem se a legjobb viselet pláne nőként a másik meg tiszta bőrkeményedés lesz tőle a lábad.
2011. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy nem áll jól? :O Nem tudom merrefelé laksz, de itt nagyon sok lány hord acélbetétes bakancsot. Szerintem nincs is szexibb mint egy bakancsos vagány csaj :D
2011. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Igen.
2011. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Imádom a Martens bakancsokat! Azokban is van betét, és van köztük lányos is.

[link]

2011. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Sztem attól függ.

De ha itt dilemmázon ezen, akkor valószínűleg nem neked való viselet, nem fogod magad jól érezni, és épp ezért nem is fog jól állni.

Én simán bevállalom, hát legfeljebb valakinek nem tetszik. Puff. :D

Értelemszerűen egy páwa buzernyák emós stb fiúcska nem fogja értékelni, de egy rocker pl már lehet, hogy erre bukik. :D De ki tudja, lehet, h titkon a homi is. :D

2011. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

hát én 14 vagyok és nem acélbetétest, de klasszikus martenst hordok feketébe, ami unisex..

hát a fiúk mind mondták hogy "sirály a bakancsod" meg szrintem vagány és teljesen más beütést, hatást ad egy összeállításnak..

2011. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem is van, igaz már nem hordom annyit, de tizenéves koromban mindig abban jártam meg tornacipőben. Néha azért még felveszem. :D

Szerintem tök vagány egy lánynak a betkós. Persze csak ha megfelelő ruhákhoz hordja, nem rózsaszín miniszoknyához...

2011. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is azt hordok, és mindenkinek tetszik.
2011. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Juhj:$ háth köszi:D apum megengedte h vegyek..h ha összegyüjtöm rá a pénzt..:D de anyum nagyon nem szeretné:(
2011. dec. 6. 16:31
 10/13 anonim ***** válasza:

igaz,nem a leg nőiesebb,de nem gáz.csak mellette ne legyél az a lepukkadt igénytelen dohányzó iszákos rocker.bocs,akit érint:)

30/F

2011. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!