Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a világos szemszín...

Szerintetek a világos szemszín (kék zöld szürke) vagy a barna szemszín férfiasabb?

Figyelt kérdés

Szerintetek a világos szemszín (kék zöld szürke) vagy a barna szemszín férfiasabb?


Mit mond a genetika és az öröklődés? Az Y kromoszómák sajátossága miatt a világos szemszín a férfiaknál gyakoribb mint a nőknél, ergo férfiakra jellemzőbb a világos szemszín mint a nőkre.


2011. dec. 6. 13:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%
a barna szem akkor is szebb mint a többi,te meg jó hülye vagy:D
2011. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Persze mert rávilágítottam neked mennyire eget-rengetően tucat a barna szem a bolygón. Az egész 3.világnak meg az összes színesnek barna a szemszíne
2011. dec. 6. 19:41
 13/31 A kérdező kommentje:
kérdező! a majmokat kihagytad!
2011. dec. 6. 19:41
 14/31 anonim ***** válasza:
59%

Tudod miért szebb a barna a pasiknál? Mert bele lehet mélyedni, és megnyugtató, megbízhatóbb, sok állatnak barna a szeme a legtöbb kutyának is, és valahogy pozitív érzéseket kelt bennem ha egy barna szemű pasi rám néz. Nekem is az van, igen nem túl különleges, de megszoktam. Egy kék szemű ember tekintete, rideg, és nem megbízható látszatot kelt, valahogy olykor még félelmet is ébreszt benne. A színek világában is a barnát a melegséggel, a kéket a hideggel hozzák összefüggésbe, ez a szemekre is vonatkozik. Ez nem magyarázkodás, már tini korom óta csak a barna szemű pasikra buktam. De az fura, hogy a barna szemű férfiaknak a kék szemű lányok, a kék szemű pasiknak pedig a barnák tetszenek, én ez alól kivételt képezek.

27/n

2011. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%

Ellentétek vonnzák egymást, szerintem. :)

Az én szemem kék, a pasikon a barna tetszik.

Egyébként kérdező, Neked milyen színű a szemed? Ha már a barnát ennyire tucatnak találod....

2011. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
53%
*vonzzák
2011. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
18%
A kék szem olyan buz.s egy férfin.
2011. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Persze persze (ugyanaz a barna majomszemű csaj írkál ide)

Ha b*u*z*i*s a kék szem, akkor válaszold meg már h. miért gyakoribb a világos szem a férfiakon mint a nőkön? Miért öröklődik jobban Y kromoszómában mint a barna. (Több barna szemű nő mint a férfi minden országban. Másrészt a világ legerősebb embereinek versenyét (melyet 33 éve rendeznek 90 országgal) miért mindig É-európai férfiak nyerik? bizony a győztesek nem barna szemű sötét hajú figurák. D-Európai vagy színes a legjobb 10 közé sem jut általában. Biztos rasszista a gravitáció is ugye? Meg a férfi Y kromoszóma is rasszista mert a kék gyakoribb a férfiaknál mint a nőknél... A gyakoribb azt jelenti hogy jellemzőbb mint a nőkre.

2011. dec. 6. 21:52
 19/31 anonim ***** válasza:
76%
A kérdezőnek kisebbségi komplexusa van a szeme miatt és most hárítani akar, hogy leszólja a barna szeműeket, biztos rohadt egyedi szemed lehet...
2011. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
47%

Senki nem tehet arról milyen színű a szeme (meg a bőrszíne, meg a neme).

De itt egy jó cikk a kék szemek kialakulásáról:

[link]

2011. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!