Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű szemű emberrel...

Milyen színű szemű emberrel beszélgetsz a legszívesebben és miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
leginkább a világos barna szeműekkel , mert valamiért azt sugallják , h megbízhatok bennük
2011. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Barna vagy kék. A nagyon fekete és a nagyon zöld szeműekkel furcsa beszélgetni, mert folyamatosan a szemüket nézem.
2011. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

nem ettől függ.


bár a hidegszürke, nagyon világos szemű emberek valamiért taszítanak.

2011. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jolinar válasza:


Barna vagy kék. A nagyon fekete és a nagyon zöld szeműekkel furcsa beszélgetni, mert folyamatosan a szemüket nézem. - De miért nézed folyamatosan a szemüket?:D Annyira furcsa??

Igazából nekem mindegy, de szeretem, ha valakinek valamilyen erős színű a szeme és nem szürke vagy szürkéskék esetleg zöldesbarna. Szeretem, hogy olyan "tiszta"- de mondjuk ha nem az az sem gátol semmiben

2011. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mus musculus ***** válasza:
Azzal, akinek jók a meglátásai és a kommunikációs készsége. Rohadtul nem ezen múlik. A zöld és fekete szem látványa is megszokható, ha sok időt töltesz az illetővel, előbb-utóbb normalizálódik a kép és fel sem fog tűnni a szeme színe. Én nem tudom megválaszolni a kérdést, nem ezen múlik nálam.
2011. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érdekel milyen színű a szeme.


Jobban bejönnek a kék/zöld szemű férfiak, mint a barnák, de ha beszélgetek valakivel k*rvára nem érdekel milyen színű a szeme.

2011. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
a fekete szeműekkel beszélek legszívesebben, mert a Páromra emlékeztetnek ahww... azok a gyönyörű szemek! a világos szeműeket nem szeretem, tehát magamat sem, mert nekem is az van, bár a külseje sötét
2011. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

barna (azon belül is a sötétbarna szeműekkel) és zöld, mert ezek olyan megnyugtatóak...kék szeműek esetében a nagyon világos kék szeműekkel nem szívesen beszélgetek, mert az olyan nyugtalanító, szerintem legalábbis :D

15l

2013. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!