Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ilyen lányokró...

Mit gondolsz az ilyen lányokról? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


szóval hogy ilyen tetkós,piercinges,fültágítos csajok:) mit gondoltok róluk? amugy nekik mi a stilus nevük?


2011. dec. 6. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Suicide girls...fehh...Inkább azon reménykedjenek, hogy ne akarjanak öngyilosok lenni soha...


Amúgy nekem nem jönnek be. Olyan is van özöttük, aki tényleg szép lenne, de elcsúfítja magát. Pl. a tetoválás önmaga megjelölése, ami nem szimpatikus így, a zsidókat jelölték...

piercing -> fém nélkül jobban néz ki szerintem egy lány

tültágító -> na, ez kimondottam undorító, meg amúgy is: MINEK? Mire jó, ha nagyobb a lik a fülében? És még csúnya is...


első kép: Hooogy nézel ki?! Nem ezért vagy azért, de elég randa.


második: Nem lenne olyan csúnya, dehát ugyan már...


harmadik: Biztos nem "suicide boy"? Mikor nézhetett utoljára tükörbe?

2011. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az jut eszembe, hogy mit szól ezekhez a nagymamájuk.Így 18 éves fejjel nagy elhatározásom, hogy csináltassak egy icipici tetoválást, ami szerintem még nőies, na de ez...Melyik férfinek tetszik?...nem látszik a testük se..

18/L

2011. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
fujjj
2011. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A másodikkal semmi probléma nincs. Bár nekem nem tetszik a sok tetkó lányokon, mindenkinek szíve joga televarratnia magát, ezzel semmi gond nincs. A fültágító az, amit valahogy nehezen nyelek le. A második csaj rendben van, az első határeset, de a harmadikban semmi nőiesség nincs. Egyszerűen ízléstelen az egész, és nem a tetoválások miatt, hanem egyszerűen látszik rajta az ízlésficam.
2011. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem az igénytelenség, és egy hajléktalan ugrik be róluk. Kint van minden csontjuk, melle semmi, oké, hogy valaki genetikailag ilyen, de hogy felvesz egy felsőt, amivel anya az ablakot mossa, hát nem segít neki nőiesebbé válni... A fültágító, piercing, tetkó... Hm... Munkájuk mi lesz? Mert így még egy eladónak sem veszik fel, nem hogy bármiben is karrierje legyen... Most három évig tetszik magának, fényképezgeti magát facebookra, pár évvel később pedig úgy elcsúnyul, hogy az utcára is szégyellni fog kimenni... El tudsz egy ilyen lányt képzelni terhesen, vagy babakocsit tologatni? Aztán szoptatni? Esetleg már picit lógósabb hassal? A tetoválás hogy fog kinézni? Nagyon gáz szerintem...
2011. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

A 2.csaj nagyon szép LENNE.De jól elk*rta magát.

Az 1. és a 3. alapból bányarém,szóval az ő csúnyaságukat nem fokozta se a tágesz,se a pc se a tetkó meg az öltözék....Ki akarnak tűnni.Ha már nem tudnak szépséggel figyelmet felkelteni akkor így próbálkoznak....


Bennem is valamiért az igénytelenség érzetét keltik :/

Sajnálom őket,hogy nem tudnak a csinos pofijukkal,szép szemükkel,vagy szép mosolyukkal.fogsorukkal,hajukkal kitűnni a tömegből.Csak idióta jellegtelen és jelentésmentes rajzokkal a testükön,meg műanyag és fémdolgokkal a testükben....

2011. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
TÚLZÁS! Nőnek nem való tetoválás, főleg ennyi nem!
2011. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Senki félre ne értse, nekem nem az a bajom egyébként, hogy ők így néznek ki, csak csinosan, nőiesen is lehet valakinek piercinge, akár fültágítója, vagy tetoválása is. De ha már tetováltatnék, valami számomra jelentősségteljes idézetet, esetleg kis ábrát, vagy emblémafélét tetováltatnék, nem mindenféle képeket, amiből összességben csak egy nagy összevisszaságot lehet látni. Vagy ha annyira akar minden ilyet, akkor inkább lövessen egyik fülbe három fülbevalót, az még szerintem is szép, ha nagyon akar, csináltasson egy orrpiercinget, és tetováltasson magára valami kis csillagot, vagy egy rövidke idézetet, esetleg egy szót, ami sokat jelent neki, de mikor valakinek egy mandarin is belefér a tágítójába, vagy karikát tetet az orrába, mint a bikáknak van a mesében, hát attól a hányinger kerülget... Ráadásul tuti meg nem csókolnék egy olyan pasit, akinek tele van a szája mindenféle karikákkal meg szögekkel, és állandóan beleakadnék.. fujj.:|
2011. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó csaj tetszik, vagány :D amerikaiak szerintem, náluk sokkal elfogadottabb ez a stílus. kicsit feltűnési viszketegség.

Az a helyzet, hogy nekem tetszik az ilyesmi, de magamat sosem tetováltatnám ki ennyire, éppen azért, amit valaki már leírt: hogy fog kinézni x év múlva? Mivan ha megváltozik az ízlése?

Van egy lány ismerősöm, ő is kitetováltatta magát, de ő ilyen mesefigurákkal (22 éves mellesleg). Vajon 30-40 évesen mit fog csinálni ezekkel? ez nem olyan, mint a hajszín, amit könnyű megváltoztatni.

2011. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon szépek, tetszik az ilyen stílus. Piercinget meg tetoválást én is szeretnék majd, igaz nem ilyen mértékben:D
2011. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!