Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon árt a hajnak a mindenna...

Nagyon árt a hajnak a mindennapos mosás?

Figyelt kérdés
Hosszú,nagyon dús hajam van,de hamar zsírosodik,így alapból 2 naponta mosom.Ma muszáj lesz megmosni,mert már zsíros,de szombaton megyek bulizni,akkor előtte megint meg kell mosnom,viszont vasárnap is meg kell,mert hétfőre már nagyon zsíros lenne.Ha most hétvégén megmosom mindennap,mennyire fogok ártani neki?
2011. dec. 8. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire nem árt. Én 4 évig még iskolába jártam, minden nap hajat mostam és semmi bajom nem lett tőle. Ha 3 napig mosod naponta, akkor végképp semennyit nem fogsz ártani vele.
2011. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
én is már évek óta, minden nap mosom. semmi baja.
2011. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!:)
2011. dec. 8. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Peersze, lehet ezt csinálni, h naponta mosol hajat csak akkor majd baromi gyorsan fog zsírosodni. Szal sz.r lesz már neked.
2011. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ilyen 20 évesen alap, hogy nem lesz bajod belőle de majd később.
2011. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért rossz, mert plusz perceket vesz el a napodból. Mire megmosod, beszárítod... stb. De ártani nem árthatsz vele a hajadnak. Csak óvatosan mosd, mert törhetnek el hajszálak az erős dörzsöléstől is! :)
2011. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3 nap még nem árt de hosszútávon ne vezesd e,mert elvékonyodik a hajad és jobban fog hullani is...egyik oszttársam minden nap mosta,aztán elkezdett nagyon szar lenni tőle a haja akkor abbahagyta a napi mosást,most meg 1 nap után zsírosodik,sőt én mindig zsírosnak látom
2011. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul ebben a hidegben könnyen megfázhat a fejed, és a zsírosodás mellett korpás is lesz.
2011. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
úgyhogy bárki bármit mond, DE, hosszútávon igenis ártasz a hajadnak. de persze te dolgod.
2011. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, ha meg zsíros hajjal menne utcára, akkor meg az lenne a bajotok.
2011. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!