Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg egy nap...

Hogyan tanuljak meg egy nap alatt magassarkúban járni?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán voltak magassarkú cipőim, de most kaptam egy 10 cm-es csizmát. Gyönyörű, csak sajnos az a baj, hogy nem bírok benne járni. Egyszerűen nem megy. Hétfőre muszáj lenne normálisan menni benne.

Mit tehetnék? Kérlek segítsetek!


2011. dec. 10. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs más csizmád ?


Hétfiőig nem fog emnni a nulláról 10 centissel menni. Fokozatosan kéne emelni a magasságot.

Amúgy meg: vedd fel akár most, és járkálj benne. Sétálj az udvaron, holnap menjél el sétálni benne, majd megszokod.


Egy idő után...

2011. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igaza van sétálj benne sokat otthon is abba legyél 1 hét és gyönyörűen menni fog
2011. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy előttem is írták vedd fel a lakásban,udvaron és járkálj benne.menni fog az:)
2011. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

válassz valamilyen ütemes zenét, és sétálj ütemre. ha megbotlasz, ne törődj vele, csak tartsd a ritmust, és menj tovább, gyakorolj sokat.:) menni fog.

(nekem elsőre ment 9esben, fogalmam sincs hogyan, még soha nem volt rajtam előtte egy kis sarkú sem. de biztos vagyok benne, hogy meg lehet tanulni)

2011. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!