Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tanuljak meg magassarkú...

Hogyan tanuljak meg magassarkúban járni?

Figyelt kérdés
Megvettem életem első magassarkúját (nem túl magas, olyan 4 centis lehet és nem tűsarok, hanem vastagabb), de egy lépést nem tudok benne megtenni, mivel folyton ki akarnak csúszni alólam a lábaim, alig tudom "előrelökni" magam. Hogyan kéne lépnem?
2009. júl. 8. 02:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
ne tűsarkúval kezdj.ami túlságosan vékony,hanem vastagabbal.és gyakorolj.járkálj benne. érdekes,h. én nem szoktam régebben magassarkúkban járkálni,most meg 10 centisekben járok ^^ 15/L
2009. júl. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok!


Hord otthon, magától jön. Én ugyan pasi vagyok, de cipőfétisiszta. Exbarátnőim boldoggá akartak tenni és egészen 17 centis magasságig elmentek. Azt csinálták, hogy felhúzták otthonra és abban mászkáltak a lakásban. Ennek megvan az az előnye, hogy ha valahol nyomja a lábad, akkor leveheted és tarthatsz pihenőt. Pár nap és úgy fogsz benne járni mintha összenőtt volna a talpaddal.


Ne úgy akarj benne menni mint egy Converse-ben. Húzd ki magad, mellet ki, hasat be és tanulj meg vonulni. A magassarkúban nem lehet trampli módon sétálni. Ennek egy része egyébként belülről jön, a magassarkú kihozza az igazi nőt.


Tipp: Ha valahol kényelmetlen, akkor tegyél bele szilikonos betétet. Lehet kapni talpad alá és azokra a részekre is ahol kidörzsölheti a bőrödet.


Hidd el ha hozzászoksz akkor annyira fog tetszeni, hogy le sem veszed a lábadról és jönnek majd a normális 6-8 centis nagyságúak.

2009. júl. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

07:40 gyűlölöm az ilyen cipőre gerjedő embereket, főleg mert sokan zaklattak ilyesmivel és legszivesebben az összesnek behúznék egyet...

De abba, amit te írtál nem tudok belekötni.

Köszönöm! Most már tudom, hogy attól, hogy valakinek ez a fétise még lehet agya. Ezentúl nem ítélek el rögtön mindenkit emiatt, csak ha valóban IQ light. :))) na szép napot.

2009. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

7:51


A fétisizmus nem jár együtt az agyatlansággal. Nem úgy keresek magamnak partnert, hogy kiszolgálja a perverzióimat és nem zaklatok nőket ilyenekkel.


Ha a párom boldoggá akar tenni, akkor úgyis megteszi mindent magától mint ahogy én is úgy viselkedek/öltözködök, hogy minél boldogabbá tegyem. Ha nem így lenne, semmi értelme.


Ne ítélj elsőre.


És bántó, hogy ismeretlenül is gyűlölsz csak azért mert gerjedek rá. Akkor gyűlölhetnél, ha piszkálnálak ezzel.


De a te dolgod.

2009. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is itthon próbálok megbarátkozni a cipővel, de egyszerűen nem akar sikerülni. Úgy tudok haladni benne csak, ha idétlenül egymás után "pakolgatom" a lábaimat. Elindulni és megállni is nagyon nehéz, folyton kinyaklik alólam. Nem csak a sarok, hanem az egész cipő, sőt, ha egy helyben állok, akkor is nagyon instabil. Kezdek azon gondolkozni, hogy a cipővel van-e a baj... Sajnos másikat nem tudok megpróbálni.
2009. júl. 8. 10:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2009. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a lábaddal van vmi? barátnőmnek pl bokasűllyedése van (vagy vmi hasonló) ezért minden cipőt olyan furán tapos ki. Alóla is kibicsaklik a magassarkú, ő sem tud járni benne.
2009. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyensúlyérzék kell hozzá másképp nem fog működni. szerintem próbáld ki azt hogy lábujjhegyre állsz és végig mész egy egyenes vonalon. aztán remélhetőleg könnyeb lesz a magassarkúval.


19/L

2009. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Hány éves vagy?


Én 4 napja szereztem be életem első magassarkúját, 10 centis sarka van a drágának... Először csak egy órát bírtam, aztán ma már ebben mászkáltam házon kívül is, mert kényelmes, és mert sokkal nagyobb lett az önbizalmam tőle.


Szerintem próbálkozz kitartással és menni fog.


L, 16

2009. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

08:34nek


07:51 vagyok. Félreértesz! Épp azt próbáltam kifejezni, hogy kellemes csalódás volt olvasni a kommentedet, és ezek után már nem fogok rögtön ítélkezni! De azt tartom, hogy ebből a típusból én eddig csak idiótákkal futottam össze. Ezért voltam eddig rossz véleménnyel. De mindegy, inkább nem szaporítom a szót.

Csak annyi, hogy: nem gyűlöllek! És nem akartalak megsérteni sem, csak úgy látszik nem sikerült a megfogalmazás... Nagyon értelmesnek tűnsz, neked köszönhetően már tudom, hogy "A fétisizmus nem jár együtt az agyatlansággal. " :)) Jó tudni, hogy ez így van.

Na lezárom ezt a "vitát", amit elkezdtem. Elnézést kérek az offért is, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

Arra annyit tudok mondani, hogy szerintem gyakorolj sokat otthon és idővel megszokod. Esetleg nézd meg a tükörben, hogy hogy mész. Úgy a szép járást is tanulhatod.

2009. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!