Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű legyen a hajam?...

Milyen színű legyen a hajam? Hogyan legyek nőies, szexi?

Figyelt kérdés

Lassan betöltöm a 18-at,de még sokszor így is slamposnak érzem magam.A hajam sötétbarna,hosszú,hátam közepéig ér,feketére volt csak befestve eddig,de az nagyon öregített,és elvett minden életet az arcomból,egyszer volt ilyen elcseszett narancssárgás-vörös,nem is kell mondanom,hogy milyen volt:DD Most be akarom festeni megint,vmi vöröses árnyalaton gondolkodom,de nem tudom,hogy milyen szín állna jól igazán.A szemem is nagyon sötétbarna,a szemöldököm majdnem fekete.A bőröm világos barna,de tervezem,hogy néhányszor elmegyek szoliba,hogy legyen egy kis színem.

A stílusom se túl nőies,inkább sportosan tinis,farmereket,meg egyszerű felsőket hordok,az alakom nem engedi meg hogy cicanadrágot vegyek fel,vagy szoknyát,vagyis nem állna olyan szörnyen,de van önkritikám,lehet hogy túl sok is:) Már neki álltam normálisan enni,és mozogni,úgy tervezem tavaszra ledobok 6-7 kg-t.

Egyébként 160 cm vagyok,rövidek a lábaim,lapos a hasam,kicsik a melleim,széles a csípőm,lábba erősebb vagyok sajnos.Az arcom kerek.

Tudnátok tanácsot adni?


2011. dec. 14. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem valahol a gesztenyebarna és a sötétvörös között van a te színed, de ez így látatlanban nehéz. jó, ha változtatni akarsz, sok szerencsét!:)
2011. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!