Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tippek hogy nyárra hogyan...

Tippek hogy nyárra hogyan legyek szexi?

Figyelt kérdés
pl.: gyors smink, hajak amit el tudok készíteni én is, ruha divatok ami kényelmes de csini... :D vagy esetleg egyéb kiegészítők amik most divatban van .. :)) ja jöhetnek szépség ápolás is pl.: én tudok olyat h epret összenyomok és összekeverem szódabikarbónával és azzal mosok fogat ugye persze rendesen is megmosom. egy héten 3x megcsinálom és nem kell csillagászati árakat fizetni fogfehérítésre :) ilyenekre gondoltam...
2011. máj. 2. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2011. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy min szeretnél változtatni, akkor több tippet tudunk adni. Mi az amire különösen kényes vagy magadon? Milyen problémáid vannak amiket szeretnél megszüntetni? Csakúgy a levegőbe nem jó ilyen tippeket adni, mert én mondhatom, hogy mi jó zsíros bőrre, ha neked éppen száraz. :) Az egyetlen dolog, amit mindenkinek tudok ajánlani az az, hogy sampon helyett tojással mosson hajat.
2011. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hajmosás után öblitsd le a hajad csalánteával=fényes lesz

a körmödre élénk,kellemes szinu körömlakkot fess,és vegyél fel citromsárga,narancssárga,rózsaszin,türkisz ruhadarabokat.

2011. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!