Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a megoldás?

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 10 éves korom óta rendkívül erős a szőrzetem. Az utóbbi években a hasamon, a hátamon és az arcomon is megjelentek nagyon sötét, erős szőrszálak. A legtöbb helyen gyantázom magam, de az arcomon nagyon lassan nő ez az erős szőr. Oldalt is van, bajszom is van, meg szakállam is. Rendkívül csúnya látvány tud lenni, rengetegen csúfoltak miatta. Ha tehetem csipesszel szedem ki, de sajnos muszáj minden reggel borotválnom, legalább a szakáll részt. Nincs valakinek ötlete, hogy mivel segíthetnék magamon jobban?
2011. dec. 15. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

18 éves kor felett csinálják csak meg :/ De 17 vagy, szóval vársz egy kicsit és max. ez lehet a megoldás...

2011. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olcsó megoldást nem tudok. A lézer az, ami végleges megoldást jelent, de az elég drága mulatság.
2011. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

arcod borotváld MINDEN REGGEL

a többi testrészeden ahol zavar a szőr,ott pedig gyantázd...a hátad mindenképp(azt kozmetikussal csináltasd,vagy anyukáddal,szal olyannal aki jól látja)

2011. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lézerezve eddig a köldököm körül, meg a hónaljamon volt, de ahhoz is sok alkalom kell. Minimum 5 és az rengeteg pénz. Azt mondták h arcon nem tudják megcsinálni nekem, mert még nem fejlett...
2011. dec. 15. 19:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden reggel borotválom, csak sok idő elmegy vele. Páromat nem zavarja, de engem nagyon.
2011. dec. 15. 19:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és értelmes hozzászólásokat! :)
2011. dec. 15. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem halánték környékén van pár szőrszál. Apró és sűrű, nem lehet csipesszel kiszedni. Cérnával szoktam próbálgatni, de szerencsére nincs komolyabb gondom vele.

http://www.youtube.com/watch?v=SK6Y12IpCpM&feature=related

Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

2011. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ártani semmiképp sem árt, ha kérsz a háziorvosodtól beutalót endokrinológiára. Lehet, hogy a hormonjaiddal van probléma, ha tényleg nagyon durva.
2011. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!