Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A striáim miatt nem merek...

A striáim miatt nem merek ismerkedni. Van rá valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Régen nagyon meghíztam, emiatt tele vagyok csíkokkal. A hasamon, karomon, combomon, szóval feltűnőbb helyeken. Azóta lefogytam, a bőröm elég feszes, de ott vannak a csíkok. Rettentően gátlásos vagyok emiatt, főleg, hogy amúgy tök jól néznék ki (nem nagyképűségből írom, de elég csinos lettem, jó az alakom), csak hát a csíkok nagyon elcsúfítanak. Teljesen el vagyok keseredve. Vannak férfiak akik közelednek felém, nekem is tetszenek, de nem merek megnyílni, mert ha szexre kerülne a sor, nem tudnám magamat elengedni.


Van erre valami megoldás, akár műtéti úton? Tudom, hogy teljesen eltűnni nem fog, de ha 40-50%-al jobb lenne, már nagyon boldog lennék.


Köszi a válaszokat!


2011. aug. 2. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerelmes lesz beléd, akkor nem fogják a striáid érdekelni :)
2011. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon sok lánynak vannak striái! mellen, popsin, csipőn pl. nem hiszem,h a tieid annyira kirívóan rondák lennének, csak túl kritikus vagy magaddal. Nekem is vannak, és eddig egyik pasimat sem zavarta/érdekelte. 27/L
2011. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A striák minden nőn ott vannak. Ha nem lila, akkor nincs baj, amúgy meg többszázezres műtéttel már eltudják állitólag tüntetni magánklinikán.
2011. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen műtéti úton el lehet tünteni...Nekem a hirtelen hízástól lettek striáim,a combom belsejében,de sajnos elég látható helyen és pirosas színűek..Most megyünk majd nyaralni,de nem aggódom, veszek egy jó korrektort, alapozóval lekenem ami vízálló és úgy elég sokáig kibírja(tavaly is így sunyiztam:P) A barátomat sem zavarja nyugodj meg,ennél sokkal nagyobb bajod is lehetne!
2011. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak itt nem apró csíkokról van szó, hanem van amelyik majdnem 10 cm hosszú. Sajnos nagyon feltűnőek:(


De jó hír, hogy van erre műtét.

2011. aug. 2. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanebben a cipőben vagyok. Tök jól nézek ki a fogyás óta, imádom hogy szinte bármilyen ruhát felvehetek, mert jól áll, viszont ott a de..a striák! Nekem is vannak a karomon (ott még nem vészes), hasamon, térdhajlatnál:( Bőrszínűek, de látszik, főleg ha úgy esik rá a fény.

Én most a dermarollert fogom kipróbálni. Nézd meg a neten, ha még nem hallottál róla. Ez az eszköz teljesen nem tünteti el őket, de nagyon minimálisra csökkenti a mélységüket stb, mert serkenti a kollagéntermelődést, így a bőr "kitöltődik". Én ebben bízom, hogy segíteni fog, mert a youtubeon is sok videó van róla, képek előtte/utána és nem csak reklámfotók, hanem pl anyukák töltik fel a vidiket és mutatják, hogy ezzel kezelik a hasukon a terhességtől megrepedt bőrüket.

Kozmetikákban végeznek ilyen kezeléseket, de elég drágán. Így én a netről fogok rendelni, láttam 4 ezer ft körül van egy ilyen eszköz. Kell hozzá fertőtlenítő, meg pár dolog, de így sem olyan vészes az ár, mint a szalonokban. Szerintem olvass utána neten, van elég sok infó róla, és mindenhol dícsérik. Remélem segíteni fog!:)

2011. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kiss Zsu válasza:

Nekem is ugyan ez van, kb. 3 éve kezdett el zavarni, pedig már vagy 13 éve van. Tök depi. Kipróbáltam a dermarollert, egy neves doktornő csinálta, 6 alkalom több mint 100 ezer forint, és semmi!Pedig biztatott, hogy hogy javul. Ráadásul kipattogtam tőle, fél év volt, hogy az allergia elmúlt. Szóval legyen eszetek, soha ne próbáljátok ki ! Pénzkidobás, tudom, hogy elkeseredve mindenbe kapaszkodik az ember.

Az én páromat egyáltalán nem zavarja, de engem ez mégsem vígasztal .

Ami tán tényleg hatásos az a skintech kémiai peeling….na még ebbe belevágok.

Ezer fajta krém, tekercselés, anyám kínja…semmi! Lehet kövérnek kellett volna maradni! :-D

2012. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!