Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tragus vagy köldök pc?

Tragus vagy köldök pc?

Figyelt kérdés

mind a kettő nagyon tetszik csak nem tudom melyik lenne jobb?!

a fülemben van négy lent és egy fentebb, de lehet h végig szúratom.... a tragus nagyon fáj? már egy ideje gondolkozom rajta de még nem döntöttem el h akarok-e

vagy a köldök pc jobb lenne??

még nem csináltatom meg egyiket se csak gondolkozom rajta


2011. dec. 16. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm csináltatott tragust... elkísértem, hogy lássam, mire fogok én is vállalkozni. Láttam, és inkább kisétáltam. Mellesleg közel egy éve benn van már neki, és még most sem gyógyult be rendesen, mindig begyullad, stb... :S

Inkább köldök pc.. :) amúgy nekem a fülem teli van, alul van három, van kettő helixem is.. :)

2011. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha szép alakod meg hasad van akkor ne habozz a feldíszítésével! :)
2011. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van tragus és köldökpiercing is. Mindkettőt imádom, egyiket sem bánom. Nem fáj a tragus, pedig nekem nem magas a fájdalomküszöböm. Szépen begyógyult, semmi gond nem volt vele. Ha bármi kérdésed van, tedd fel bátran :)


19/L

2011. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is van mindkettő és imádom őket! Köldök pc-m volt előbb,ezzel semmi baj nem volt, viszont jobban fájt a szúrás! A tragust nemrég csináltattam, a szúrás nem volt vészes, viszont utána begyulladt és képződött egy vadhús...ez elég gyakori a porcos pc.-nél!De ne ijedj meg megfelelő kezelés mellett ez elkerülhető,illetve gyógyítható!sztem bátran vágj bele mind2be!:)
2012. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

valószínű h tragus lesz előbb már nagyon szeretném!!!!!

a köldök pc tetszik de ahhoz még fogyni kell pár kilót ><

2012. jan. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!