Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csütörtökön csináltattam...

Csütörtökön csináltattam köldök piercinget. Még nincs begyulladva. Nektek mikor kezdett begyulladni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Akármikor begyulladhat, nekem ismerősömnek 5 nap kellett hozzá.
2011. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisa kezeled, nem gyullad be. a gyulladás a belekerült baktériumoktól lesz. Nekem egyáltalán nem volt begyulladva.
2011. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tényleg nem törvényszerű,hogy begyullad.Nekem pl azért gyulladt be,mert a srác aki csinálta a felső bogyót annyira rászorította,hogy hiába próbáltam kézzel letekerni nem tudtam,és ettől a "megerőltetéstől" gyulladt be fél évre :S.De ma már semmi gond nincs vele:).Ha szépen ápolod,akkor nem lesz gond!
2011. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hétfő óta be van gyulladva.:(
2011. dec. 23. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt javasolják hogy menj vissza oda ahol csináltattad és ők megmondják mi legyen, amúgy ha igazán gondolkozol akkor rájösz hogy bekenheted neugranormonnal, vagy betadinnal..
2012. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!