Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok! Szerintetek...

Gárfild kérdése:

14 éves vagyok! Szerintetek az gáz ha kicsi a mellem mert hordok melltartót meg minden de csak push-up melltartót tesinél pedig kinevetnek hogy mijen kicsi a mallem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
14 évesen nem gáz.
2011. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán. Próbálj nem foglalozni az ilyenekkel, akik kinevetnek...tudom, hogy rosszul esik, de ne érezd magadd rosszul miattuk :S Ha nem nő sokat (valamennyit biztos nő), akkor sincs baj, nekem pl. kimondottam tetszenek a kismellű lányok (nem mintha ez befolyásolná, ki kit választ párjául) :)
2011. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, ha nagymellű, aki beszól kérdezd meg: és egyébként milyen tehén módjára élni? a tőgyeid biztos élvezik!:D

vagy csak szimplán közöld hogy 40éves korodban még fitt leszel, ők meg majd járhatnak gerincműtétekre, meg sírhatnak a hátuk miatt, hogy lehúzza a megereszkedett csöcsük:D

2011. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem biztos h neki nem fog lógni a melle, attól, hogy később kezdd el nőni
2011. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem csak azért gunyolódnak,mert push-up melltartót hordasz és emiatt nagy a kontraszt,másként sztem nem foglalkoznának vele.
2011. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
22%

hello ! ha küldenél magadról egy egész alakos képet ( ruhában is és anélkül is ) akkor megtudnám állapítani


Tisztelettl: Dr. Soós Tamás nőgyógyász

2012. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is csak a push up miatt :S bocsi de tényleg elég fura, meg látszódik így külső szemmel.. vagyis öltözőbe én is észreveszem más lányokon ha push up. De nem piszkálom őket ;)) Mert nem vagyok olyan csicska, hogy e miatt gúnyolódjak! (véleményem szerint ne hordj push up-osat.)
2012. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!