Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök. Mit tegyek? :SS

Szemöldök. Mit tegyek? :SS

Figyelt kérdés

Kb fél éve középen leborotváltam a szemöldököm. Akkor nagyon aggódtam, hogy most mi lesz... vártam, hogy nőjön meg, aztán elmentem kozmetikushoz kiszedetni... akkor szép is volt. De mostanában nagyon csúnyán nő vissza, két nap után már újra látni, hogy ott van egy kis szőrszál. Mit csinálhatnék, hogy normálisan nézzen ki?

Tudom, nagyon ciki, de akkor nagyon idegesített. :$

14/L


2011. dec. 18. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
gyantáztasd le a kozmetikussal, az jobb mint ha simán kiszedi.
2011. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
először is nyugi!! énis leborotváltam egyszer a szemöldökömet középen!!! valamilyen szinten mindannyiunknak (13-15 éves lányoknak) hamar visszanő a kiszedett szemöldök. a borotválástól csak a szőrszálak erősödnek meg, nem nő vissza hamarabb a normálisnál. lehet hogy te hajlamos vagy arra hogy hamarabb visszanő!!! kettőt tudsz tenni 1. legyantáztatod a kozmetikussal 2. minden reggel mosakodás után megnézed a tükörbe a szemöldöködet és kiszeded azt a pár felesleges szálat!! remélem segítettem :)))
2011. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi.:|
2011. dec. 22. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!