Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd, milyen tetoválást...

Ha tehetnéd, milyen tetoválást csináltatnál és hova?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ember tragédiájából egy részletet hasam v hátam felé,v az oldalamra,valami nem látható helyre.
2011. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyakamra egy napot.
2011. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

miért ne tehetném? :) teszem is, 5 tetoválásom van, mindegyiknek komoly jelentése van.

- a jobb kezem mutatóujjának oldalán anya, a középső ujjam oldalán apa. természetesen angolul.

- egy dátum a tarkómon. mikor meghalt életem legfontosabb embere.

-a jobb lapockámon egy madártoll, mely szétfoszlik és madarak repülnek szét belőle

- tragédia,komédia maszk a bal csuklómon

- bal lábfejemen oldalt: tough (ennek komoly oka volt)

még szeretnék valahová egy kis keresztet, mert úgy érzem, Isten szeret engem és mindig velem van.

19L

2011. dec. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 /Anita_'94/ ***** válasza:
46%
A kereszten én is elgondolkodtam már és egy rovás ''h'' betűn a nyakamon. Esetleg egy Anita felirat, szintén rovásírással.
2011. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy cápa van bal oldalt a derekamon, hátul. Szeretnék még egy feliratot is a jobb könyökhajlatom alá, az alkaromra :)
2011. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bal vállamra egy keresztet amin rózsafüzér lóg.

Valamelyik alkaromra egy több soros idézetet.

Jobb csuklómra egy mintát, még nem tudom milyet.

És a bal bordámra egy feliratot. itt az Only God can judge me-n gondolkozom de rengeteg embernek van olyanja pedig nekem nagyon tetszik.

Amúgy ha valahol találtok jó idézeteket az elkötelezettségről, arról hogy sosem szabad fel adni, és megmutatnátok azt megköszönném.

2011. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy sárkányt a jobb lapockámra, egy kolibrit a derekamra

és a farkas szó japán írásjelét a vállamra.

2012. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
alkar belső fele, a csukló fölé, nem tudom milyent
2012. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!