Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell csúnyának lennem?...

Miért kell csúnyának lennem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Öhm az egész úgyvolt hogy most teljesen depresszíós vagyok és még csak egy éretlen gyerek , akinek már avval kell foglalkozni hogy milyen egy gusztustalan féreg. Nagyon sokan csúfolnak : mert magas vagyok( 167 cm) , kövér ( 53 kiló) a hajam vasalom mert göndör és az arcom is rendben van. Mindig utáltam magam , undorodok magamtól , és más is . Legyek öngyilkos? Amúgy nagyon kedves vagyok mindenkivel az utlsót odaadnám még annak is akit nem is láttam soha , mindennap imádkozok , sokat nevetek , de senki sem érti h milyen bonyolult vagyok belülről. Na de most ez egyáltalán nem lányeg csak nagyon tud ez nekem fájni :'( . SOsem tettem rosszat mégis bűnhödnöm kell és még cask 14 éves vagyok . Nem igazság hogy már ilyen nehéz az életem.

Írnátok szépségtippeket , hogy mivel lehetnék széP?:


2011. dec. 22. 18:01
 1/6 compactegon válasza:
100%
hát alapban a167cm-hez az 53 kiló inkább kevéske, mint sok. 14 éves vagy, könyörgöm. a faszikkal ne foglalkozz, ők később érnek, mint a lányok. tombolnak benned a hormonok, vészeld át valahogy ezt a pár nehéz évet :D
2011. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ . :)
2011. dec. 22. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a fenének kell itt rinyálni,meg sajnáltatni magad.A "Ronda embernek ugye nem lehet normális élete" kérdést is gondolom te tetted fel.

Nem gondoltál még arra hogy a belsőddel taszítod az embereket nem a külsőddel?

2011. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előszöris: a 167 átlagos, nem magas. Ehhez a magassághoz az 53 inkább kevéske, mint sok. Ha gondolod, esetleg küldj egy képet magadról, mer így nem tudok sokat segíteni, mert nemtudom az arcformád, hajad színét, szemed színét, alakodat, hogy miylen ruhák állnának jól...
2011. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Miért lennél öngyilkos? Az nem mogoldás. :) Hidd el lehet, hogy most csúnyának látod magad de lehet , hogy egy idő után szebb leszel azoknál csúfolnak. Még nagyon sokat változhatsz. És így ahogy leírtad a magasságod és a testsúlyod egyáltalán nem vagy kövér.

Ha anorexiás lennél akkor az jobb lenne, csont és bőrként? Mindenkin (vagyis általában) vagy egy kis husi. De annak lenni is kell :)

Ide nem kell semmiféle szépségtipp. Mindenki úgy szép ahogy van. Ha úgy gondolod használhatsz egy kis sminket (persze csak mértékkel). És szerintem egyáltalán nem szép az egyenes haj. A göndör sokkal szebb. :) Bár ez attól is függ, hogy milyen az arcformád.

És egyáltalán nem kell bűnhödnöd. Legyél ugyanolyan kedves, mosolygós és segítőkész mint eddig voltál. Akik csúfolnak azokkal meg ne foglalkozz! Engem is sokáig csúfoltak. Eleinte nekem is fájt hiszen nem is bántottam őket de aztán megtanultam nem foglalkozni velük. Ilyenekkel foglalkozzak akiknek nincs magánéletük amivel tudnának foglalkozni?! Szóval tojtam a fejükre. Aztán egy idő múlva lecsendesedtek.

Ha úgy gondolod nekem is küldhetsz képet és ha akarod szívesen beszélgetek veled. :)

15/l

2011. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14 évesen én is eszméletlen rondának éreztem magam, volt, hogy csúfoltak is. Na ez mára már megváltozott, most élem az aranykoromat:) Ilyen korban általában szerintem mindenki egy kicsit kislányos, több a csúnyácska, mert még nem érett, kivéve azok, akik már elkezdik magukat vastagon sminkelni, de azok később szívják meg... a bőrük mindenképp. Gondolom mindenki tapasztalta, amikor később visszanézte a képeit, hogy "úristen, hogy néztem ki:D" (akire nem igaz, ne vegye magára, de a többség az ismerőseim között így reagált)

17-18 éves korodra már jobban fogsz kinézni, megszépülsz majd, csak figyelj oda magadra. Ne sminkeld magad, az alapozót felejtsd el, nekem is attól lett zsíros a bőröm, mióta elhagytam, érdekes módon matt. Maximum púder, korrektor vagy színezett hidratáló, ha nem érzed egyenletesnek, de ha otthon vagy, mindenképp most le! Legyél ápolt, arckrém, pakolás, bőrradír, ha szükséges kozmetikus, a hajadra figyelj oda, keveset vasald, ha göndört akarsz, hajhab+diffúzor, de a hullámos is nagyon szépen tud mutatni, ha ápolod.

Amúgy szerintem keress magadnak valami elfoglaltságot, sport, kutyázás, amivel lefoglalhatod magadat és jól érzed magad.


Ja és ne foglalkozz azokkal, akik téged piszkálnak, később majd ők fognak rád köszönni, mikor meglátnak először:D (főleg a fiúk:P)

2011. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!