Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez normális? Bővebb kifejtés...

Ez normális? Bővebb kifejtés lent!

Figyelt kérdés
167 cm vagyok és 50 kg. Mindenki azt mondta hogy vékony vagyok meg sokan cserélnének velem de az. a lényeg hogy én hízni akarok! sokszor eszek csokit meg mindenféle hízlaló kaját, de mégsem hízok semmit! Ez normális hogy szinte semmit? Vagy a genetika miatt lehet? 15/L
2011. dec. 25. 20:06
 1/3 LadyLee ***** válasza:
Ha rendesen eszel és mégis ennyi kiló vagy, ne foglalkozz vele, ilyen az alkatod. Meg még nagyon fiatal is vagy. Inkább kezdj el esetleg sportolni valamit, hogy jobban érezd magad a bőrödbe és esetleg néhány kiló izmot is felszedhetsz.
2011. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Rendszeresen étkezek, teljesen normálisan csak közbe szoktam nassolni is...de tulajdonképpen hiába eszek akármennyit akkor se hízok semmit már rég óta :) De mindenki irígykedik ezért csak én azért mégis fel akarok szedni 2-3 kilót :)
2011. dec. 25. 20:13
 3/3 anonim válasza:
Lanytol ez eleg durve. Fiu vok, 184 cm 64 kg es fogyni akarok, szal erted... (y)
2013. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!