Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet, hogy buta kérdésnek...

Tinker Bell kérdése:

Lehet, hogy buta kérdésnek tűnik, de teljesen normális, hogy a vízórában áll a víz? Kifejtés lent.

Figyelt kérdés

A vízóra lezárt részében, ahol a kis propeller pörög és a fogyasztás számlálója van.


Bár mindegy, hogy kell-e benne lennie víznek, mert akkor is történt valami, ugyanis onnan jött a kérdés, hogy most van benne víz, meg egy nagy buborék. Szóval eddig vagy a víz nem volt benne, vagy a buborék. Remélem értitek :)


Okozhat bármelyik is bajt?


A számláló normálisan számlál, nincs elakadva. Panellakásról van szó.


Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 15. 08:48
 1/10 Olga néni ***** válasza:
Az enyémben is áll a víz. Bízom benne, hogy lassítja a számlálót. Más hatást nem észleltem.
2011. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Én azért felhívnám a vízszolgáltatót. Szerintem nem normális. Mert ha szivárog, akkor ráfizetsz.
2011. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Lehet, hogy az lesz, csak nem akartam hülyének tűnni! :)


Várok még válaszokat!

2011. ápr. 15. 09:10
 4/10 anonim ***** válasza:
teljesen normális. mindegyik így működik, nyugi. :-)
2011. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ó köszi!


Megnyugtattál! Akkor nem piszkálom!


:)

2011. ápr. 15. 09:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a vizeseket (néha járnak "akciózni", és olyankor mindenki vízóráját megnézik), mert a miénkben is volt víz. Azt mondták, hogy ez teljesen normális.
2011. ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Probléma letudva! :)

2011. ápr. 15. 10:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy nálad is ez volt a gond, most nálam áll az egyik vízórában alul kb fél centis víz, eddig nem volt, vízszerelő azt mondta, hogy csak óracserével lehet megoldani.

Nálad mi újság, azóta megoldódott?

2011. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Semmi különös nem történt azóta, hiszen itt fentebb azt írták ez normális...


A víz azóta is áll benne, de nem izgatom magam emiatt, mert ezek szerint azelőtt is így volt...

2011. aug. 24. 10:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszi a választ, én izgattam magam, mert nálunk csak most jött elő, eddig egyikben sem volt víz.

Azért nem teljesen normális dolog, hívtam a vízvezeték szerelőt, azt mondta, hogy átereszthet valamelyik tömítés, vagy csavar, de ha le lehet olvasni az órát és nem megy feljebb nagyon a víz, akkor ráérek még lecserélni az órát, hisz úgyis hamarosan lejár és majd akkor jön cserélni.

2011. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!