Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen szemről?

Figyelt kérdés
Apukámnak és nekem nagyon fura, különleges szem színűnk van. Apukám apukájának és anyukájának azt hiszem simán zöld színű a szeme, hanem barnás zöld vagy ilyesmi. Apukámnak a szem olyan, hogy (képet sajnos linkelni nem tudok) úgymond többszínű a szeme, meg nekem is. [link] valami ilyesmi. A fekete az a pupilla, ezt nem tudtam elmondani szóval inkább "lerajzoltam". Mit gondoltok erről? Ti láttatok már ilyet? Picit furi, meg érdekes, mert én még soha nem találkoztam ilyennel. Lehet, hogy egy csomó embernek ilyen van,csak nekem most tűnik föl?! Köszi a válaszokat, hülyeségeket nem kérek.!:S
2011. dec. 25. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
enyém nagyon hasonló az apukádéhoz :) amúgy ritka,de nem olyan húdekülönleges
2011. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a tied hasonlít az enyémhez :D
2011. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon szép lehet:)

nekem tiszta zöld az egész. olyan falevélzöld. (nem ősszel)

2011. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, szerintem nem különleges, nekem is hasonló van, bár más árnyalatokban: fekete pupilla -> rozsdabarna -> világos arany szín -> zöld -> sötét szürkés kék -> fekete


Apukámnak inkább zöldesebb, míg enyémben több a világos barna szín, de kisebb koromban egész zöld volt nekemis:)

2011. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem apukádéhoz hasonló,csak nekem úgy,hogy a kontúrja kék,aztán zöldeskékes(senki se tudja eldönteni h zöld v kék,de ink kék) és vannak benne rozsdásszínű foltok a legtöbb ember szerint cicás:D^^

15/L

2011. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó.:D Mert nekem csak most tűnt fel és elég érdekesnek tűnt, de hát nem is olyan ritka.:D köszi a válaszokat.:)
2011. dec. 26. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is többszínű...csak nekem fekete pupilla->világoszöld->kék
2011. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sima bounty szürkés kék szemem van, egyszerűbb lenne ha egy képet mutatnál, mert én így nem tudom elképzelni :D


[link]


Kb ilyesmi de ennél azért világosabb

2011. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálok holnap csinálni ilyesmi képet.:D De, hogy tudnék ilyen profit?
2011. dec. 28. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!