Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves srác vagyok és borotvá...

Pozsár Levente kérdése:

14 éves srác vagyok és borotválom a péniszem és mindiig pöttyös lessz hogy borotváljam vagy van valami más modszer?

Figyelt kérdés
Mindenkinek szól a kérdéés :$
2011. dec. 26. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

én sose borotválom le kopaszra, csak nullás hajnyíróval, pont ezért mert kipirosodik, érzékeny, másnap már szúr mint az állat, a szőr beleakad az alsóneműbe és fáj,


kb naponta 2x kéne borotválni, hogy mindig sima legyen, annak meg semmi értelme, pedig máshol nam vok nagyon szőrös de ott nagyon durván.


szal neked is ezt javaslom, vegyél egy hajnyírót és nyírjad.

2011. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen mi a f@sznak borotválod a p*csödet? LOL
2011. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mások nem a péniszt, hanem a körülötte lévő szőrt szokták borotválni.
2012. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lelkesnoname válasza:
én is most borotváltam le 17/F és nem tartozik életem leg leleményesebb húzásai közé.... gondolom mostmár nem tehetek semmit, meg kell várnom, hogy visszanő, de ha visszanőtt, akk hajnyíróval vágjam?
2013. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a terület nem igazán szellőzik, és nyáron még izzad is az ember... Fürdés után töröld szárazra a területet, és kendd be körömvirág krémmel, ami gyulladáscsökkentő. Vagy esetleg lehet kapni drogériákban borotválkozás utáni nyugtató krémeket! :) De közvetlenül a borotválkozás után ne kendd be! Csak másnap, vagy esetleg pár órával utána. :)


19/L

2015. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!