Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki fodrászhoz képet vinni,...

Ciki fodrászhoz képet vinni, hogy na én ilyen frufrut akarok?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek fodrászhoz és már tudom milyen hajat szeretnék. A frufruról van képem, nem lesz ciki, ha azt elviszem és az alapján mondom el a kívánságomat?
2011. dec. 27. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig viszek magammal fotót, és eddig sosem merült fel bennem, hogy ciki lenne ez.. szvl sztem nyugodtan vigyél..
2011. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki ? :D :D
2011. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is mindig viszek képet, mert így meg tudom mutatni, hogy milyet szeretnék. attól félek, hogyha nem vinnék és megpróbálnám elmagyarázni nem olyan lenne mint amilyet szeretnék.
2011. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis, nyugodtan vigyél!! Én a múltkor teljesen "beleszerettem" az egyik sorozat színésznõjének a hajába, kinyomtattam a képet, elvittem a fodrászhoz és egy az egyben olyan hajat csinált nekem. Nagyon meg voltam elégedve. Amikor pedig hazaértem, a testvérem csak ennyit mondott: "Úristen, teljesen úgy nézel ki, mint az a lány a képen!" Szóval mindenféleképpen vigyél képet, mert úgy a fodrásznak is könnyebb, és olyan hajat kapsz, amilyet tényleg szeretnél. :)) 15/L
2011. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ha jó hajat akarsz akkor nem ciki!

én férfi létemre, olyan képet vittem amin 4 hasonló frizura volt, elmagyaráztam, hogy melyik része melyik képről legyen :D

2011. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, jó módszer, én is ezt szoktam csinálni. :D

Szerintem is vigyél képet, én eddig mindig ezt csináltam. Ha kicsit bonyolultabb hajat akarsz, akkor elég nehéz elmagyarázni, hogy milyen legyen, képről sokkal könnyebb. Meg ha a fodrász is meg szeretné nézni még 1x, akkor van miről. Miután már levágta, nem sokat tehetnél érte, hogy ott mégsem úgy kellett volna... :)

17/L

2011. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
pont azt szeretik a fodrászok ha vki visz képet,nem pedig probálkozik a kívánt frizura elmondásával.
2012. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én va
2014. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Várakozás közbe nézegettem az újságot es ott talaltam egyet..xd ha a kép ciki akkor ez borzasztó volt..xd de végülis nagyonho lett..egyik barátnőm vásár a vett parokat vitt,h milyen hajat szeretne..:D
2014. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!