Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MI az oka hogy minden lány...

MI az oka hogy minden lány nagyobb melleket akar?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 14:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

az, hogy nincs önbizalmuk, és azt hiszik, hogy nagyobb mell, nagyobb önbizalom, pedig nem így van, max a beavatkozás után egy két hétig.(kivételek vannak persze, köztük én is)


Én bevallom nem szeretnék nagyobbat (pedig nincs nagy), hanem csak annyira megcsináltatni, hogy olyan legyen mint 2 (pici)labda, tudod, hogy legyen olyan szép dekoltázsom. :D

nekem ez az oka, semmi más.

2009. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de a többi nő?
2009. máj. 20. 14:43
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hogy a média által nem látnak mást, mint nagymellű cicababákat, és valahol ezt tekintik természetesnek, mivel a mai macho pasiknak általában ez jön be.
2009. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Valóban a mai média nagyon befolyásolja a lányokat

azt hiszik, hogy ezek a Molnár Anikók és Voksán virágok a követendő példák

pedig nem

2009. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
csak ezért akarnak???
2009. máj. 20. 14:51
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

én nem akarok nagyobbat..

egyébként azért akarnak sokan azt, mert a férfiaknak az vonzóbb..ez egy ősi dolog..nagy mell=termékenység.

2009. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Engem a természet szép nagy mellekkel áldott meg, de mindig kínos volt,hogy a fiúk szinte tapadtak rá...fiatal lányként inkább sportosan öltözködtem,hogy még véletlenül se legyen dekoltázsom,vagy ne ezért legyek fontos egy férfinak.Nagyon sokáig én pont azt akartam,hogy kisebb legyen,és ha kell műtéti segítséggel.Mindig hátránynak éreztem a nagy melleket,és bizony volt hogy irigykedtem 1-2 elfogadható kis mellű lányokra...De ez már elmúlt...Ma már együtt tudok élni az adottságommal,és elfogadom..De én személyes véleményem az,hogy inkább tartok női szemmel egy kis mellű nőt szépnek,mint egy szilikonos nagy mellű nőt ami sokszor úgy néz ki,mintha ki akarna durranni...Persze gondolom vannak kivételek itt is...
2009. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

és a többi lány?

mindeggyik azt akar

2009. máj. 20. 15:45
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Látom nagyon érdekel ez a téma. XD Na szóval! Nekem is kicsi a mellem. Engem azért zavar (és ezért szeretnék nagyobbat) mert egyrészt nem vehetek fel akármilyen ruhát. pl. egy olyan kivágott ruha amelyiknél kell dekoltázs...kis mellekkel nem lehet felvenni ugyebár :(

Aztán a pasiknak is a nagy mell jön be. Ezenkívül alig kapok magamra szép melltartót,mert az ilyen csipkés fűzős fehérnemű csodák megintcsak normál méretű melltartókban vannak. Aztán a bikini sem áll jól. Ráadásul... milyen menyasszony leszek én? :'( ha pl. egy ilyen [link] menyasszonyi ruhát szeretnék majd (pánt nélküli) ahhoz is kell mell.

na meg persze a fűzők... [link]

olyan szép fűzők vannak itt *.* és nézd meg a linket... a csajoknak van mellük...a fűző csak úgy szép

na kielégítő válasz volt? asszem minden gondom felsoroltam XD még kérdés? ^^ bocsi..kicsit túl hosszú lett :D

egy 16 éves lány ;)

2009. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

nem akar minden lány nagy mellet.

nekem még ez is sok ami van. (75/A)

lehet hogy én vagyok az egyetlen de én nem akarok másoknak megfelelni, sem a melleim miatt tetszeni a pasiknak. mert gondolom sokan emiatt akarnak nagyobbat.

2009. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!