Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Douglas és az Ázsia Centeri...

Douglas és az Ázsia Centeri parfümök milyen különbségek vannak?

Figyelt kérdés

A dobozán és magán a parfümön milyen eltérések mutatkozhatnak?

köszönöm előre is azok válaszát akik már vettek ázsia centerben parfumot a douglas ár feléért.


2011. dec. 29. 19:56
 1/6 anonim válasza:
főként árban mérhető a különbség.
2011. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A douglasban eredetit kapsz, az ázsiacenterben meg hitvány másolatot, ebből adódóan valóban szembetűnő az árkülönbség, de hát a minőséget nem adják olcsón.
2011. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia. én már beválasztottam egy utánzattal ,mondjuk én vaterán rendeltem (nyugi egy életre megtanultam). dkny be delicioust használok és hát a különbség ég és föld.

Az ázsiás illata (mivel ismerem az eredetit, kb 5éve ezt használom) meg sem közelíti a douglasben vásárolt eredetit (sem összetételben,sem tartósságban). Az üvegis silány, nem árulkodik minőségről, a parfümnek nevezett lötty pedig olyan állagú mint a víz. Folyik a nyakadon.

Szóval én tartva bőrirritációtól és társaitól egy fújás után visszaküldtem az eladónak (szerencsére visszavette) és megfogadtam,hogy áldozok a minőségre inkább. Hiszen azért egy parfüm általában nem olyan nagyon fogyó cikk (legalábbis nálam).:)

2011. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi de most látom,hogy tele vagyok helyesírási hibákkal...:)
2011. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 noree0827 válasza:

Én rendszeresen vásárolok az ázsia centerben parfümöt, 2-3000 Ft-tal olcsóbb, mint az douglasban és teljesen meg vagyok elégedve velük. Lehet kapni eredetit és másolatot is, de ezek között igen nagy árkülönbség van.

Leggyakrabban paco rabanne black xs-t veszek, az 6-7000 ft körül van és nagyon tartós az illata.

2012. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az ázsiában hasmis, utánzat parfümök vannak. ott eredetit nem kapsz az biztos.
2012. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!