Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ázsia centerben a műkörmös...

Az ázsia centerben a műkörmös cuccok milyen árban vannak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a zselékre, csillámporokra, reszelőkre stb.
2011. nov. 26. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csillámporon kívül nem érdemes mást venni ott. nem olcsóbb, max rosszabb. kivéve a márkatermékeket, mert azok ugyan olyanok, mint a márkaboltban, csak általában drágábbak.
2011. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok akkor nem érdemes felmenni?
2011. nov. 26. 18:34
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
sztem nem. én pesti vagyok, mégsem járok ki, messze is van, meg máshol olcsóbban kapom meg. cn-es sablont vettem már ott, 300 ft-al volt drágább, mint a cn boltban
2011. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És a Józsefvárosi? :)
2011. nov. 26. 19:08
 5/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, ott nem voltam, de ugyan azokat árulják ott is.
2011. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor keresek itthon, kb 2800 Ftért itthon is vannak zselék.

Te milyen anyagokat használsz? Master nailsről, pearl-ről, aphro nailsről tudsz vmit?

2011. nov. 26. 19:14
 7/13 anonim ***** válasza:
master, afro kizárva nálam. pearl az okés, és árban is jó. de én főleg porcizok amúgy is. most ha zselézek, akkor moyra medium clear, cn extreme clear az építőim. alapnak pearl 2.0-át rakok.
2011. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Teljesen kezdő vagyok, nem tudom hogy melyik zselével kellene kezdeni. Az apfroval mi a baj amúgy? A masterről azt hallottam h vannak akiknek allergiát okoz.
2011. nov. 26. 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha kezdő vagy, akkor először egy iskolát ajánlok. Sokat segít.

A legtöbb zselé allergizál amúgy, aki hajlamos rá.

És a legtöbb alsó kategóriás zselé sárgít, törik, és brutál módon éget.

2011. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy műkörmös felvilágosított a dolgokról egy kisebb tanfolyamon. Csak arra voltam kíváncsi, hogy ki melyik márkát preferálja. Végülis mindenkinek más jó.. :)
2011. nov. 26. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!