Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én egy 14 éves félvér lány...

Én egy 14 éves félvér lány vagyok, édesapam afrikai. Hogyan tudnám a hajam simábbá tenni hajvasaló nélkül?

Figyelt kérdés
Mivel félvér vagyok,nem olyan a hajam,mint nektek.Nekem sokkal erősebb,meg fekete,göndör...szóval biztos láttatok már ilyen hajat!Olyan hajat szeretnék,ami egyenes,tehát mint a tiétek!Kérlek irjátok meg,ha van vmi ötletetek!:)
2011. dec. 31. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem is értelek,a fehérek meg göndörítik,festik feketére!!Miért nem jó ahogy születtél?De nem csak te.
2011. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek a természetes áll jól. am ha elmész egy fodrászhoz és megkérdezed! hogy lehethajvsaló......... a hajat biztos segít és valószínüleg nem lesz pofája pénzt kérni
2011. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
isteneem imádom az félvér afrikaiakat!!! annyira gyönyörűek. ne változtass magadon semmit. tuti gyönyörű szép vagy nem raksz ki képet? oylan kíváncsi lennék :) 15/L
2011. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem gyönyörűek a félvérek, én mindig irigykedek a hajukra, bőrszínükre. Szerintem hagyd úgy ahogy van, biztosan gyönyörű :)
2011. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

szia én is félvér vagyok és nekem is az apukám afrikai szerettem a göndör hajam, csak az volt a baj hogy kifésülni sem lehetett és egyszer az egyik ismerősünk ajánlott egy krémet (olyasmi mind a dauer csak ez egyenesít, fel kell kenni a hajara és hagyni kell kb 10 percet alaposan ki kell mosni utána mert ha benne marad tönkre teszi a hajat utána egyenesre kell szárítani vagy vasalni) dark and lovely a neve [link] gyerek és felnőtt változat is van 3 havonta kell csinál amikor újra lenő a haj. az elején még nem lesz tűszál egyenes a haj kicsit hullámos lesz de utána 2-3 iylen hajpakolás után jó lesz most ilyesmi a hajam [link] és nem, szoktam hajvasalót használni. Igazából soha se lesz olyan selymes és pihe-puha mint az europai haj, de legalább kezelhetőbb lett és valahogy kinéz

14/l

2011. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Jaj szerintem ne változtass,a félvér afrikaiak mindig olyan szépek!!!biztosan neked is nagyon jól áll,ne akarj egyeneset.
2011. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
gyönyörű az olyan haj!! különleges, egyedi!! a vasalás cdak ártana!!
2011. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinel!:)kedvesek vagytok!:)a hajpakolást ki fogom próbálni!:)
2011. dec. 31. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Először is, nem tetszik, amilyen lekezelően közölted velünk, hogy neked milyen hajad van... nagyon sértő, és nekem is göndör a hajam tehát az én egyenes hajamhoz hasonlód már van..másodszor általában a te típusodnak a göndör haj áll jól, mert ha kivasalod azt az erős hajat, ami ráadásul sokkal szárazabb mint az átlag (és olyan a tapintása mint a dróté), akkor az nem lesz olyan szép, na meg így sokkal jobban meglátszik, ha nincs vele törődve. Miért nem akarsz különleges maradni?
2011. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

bár nekem lenne ilyen erős hajam.(A) és bár én lennék ilyen származású :D

szerintem abban semmi probléma nincs, ha vasalod néha, az még nem cseszi szét a hajad (viszont használj hővédőt). hajvasin kivül pedig nem ismerek semmi techinkát, ami egy afrikai hajat (bocsi a megfogalmazásért) kiegyenesitene :)

19/f: bunkó paraszt vagy ;)

2012. jan. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!