Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves leszek és 83kg vagyok...

16 éves leszek és 83kg vagyok a hasamon nem nagyon lehet észre venni hogy duci vagyok csak a combomon. Nagyon sok a fogyókurát ki probáltam de nem birom végég csinálni. Mit tegyek hoggy dolgoknak elentudjak állni? és hogy hamar le fogyak.

Figyelt kérdés
Ti mit ajánlotok?
2009. máj. 22. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd ki a fogyókúrás kategóriába, itt nem hiszem, hogy túl sok hasznos választ fogsz kapni, de ott segítenek.
2009. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

van egy barátnőm, akinek nagyon bevált az egyik fogyokúra. nem tudom, hogy volt-e neve esetleg, de annyi volt a lényege, hogy minden nap csak egyéle ételt ehetett. Úgyértem: húsnap, zöldségnap, szénhidrátnap, tésztanap..stb..De nem is evett keveset. viszont ezt szigorúan betartotta

meg volt még egy víznapja is, és akkor nem evett semmit. Nekem ez nem is tűnik egészségtelennek, mert változatosan étkezell .Gondolom azért oda kell figyelni az adagokra is. sok

sikert! Meg véleményem szerint ezek a fogyokúrák nagyon hatásosak lehetnek, de hogy mennyire tartósak az egy más kérdés. Tehát szerintem elsősorban életmódváltozatásra van ilyenkor szükség. Pl.Sportolj

2009. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. aug. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!